Jiří Grygar a Veronika Sedláčková se divili, že nevěřím NASA! - Zde je PROČ! 3.1.2018

22.01.2018 14:16

V debatě v ČRo 31.12.2017 se pan Grygar a paní Sedláčková divili, proč nevěřím NASA. Doufám, že se také podívají na toto a další videa a pochopí. 3. ledna 2018 došlo k většímu selhání na tzv. Mezinárodní vesmírné stanici ISS. Ve videu na NASA Youtube kanálu se tři "astronauti" v jednu chvíli ztráceli z obrazu, zatímco pozadí přesvědčující nás, že se nachází na ISS, zůstalo beze změny. 

 

Červené šipky ukazují v čase 1:06, co se vše mění, zbytek zůstává stejný a v pořádku. Podle toho lze jasně rozeznat, že jsou do vysílaného obrazu vkládány různé vrstvy, podobně jako se ve photoshopu pracuje s vrstvami obrázků. Je to jasný důkaz, že NASA používá různé vrstvy obrazu při vysílání a že falšuje přenosy, jak se dá, a to ještě špatně. Žádná Mezinárodní vesmírná stanice ISS neexistuje na oběžné dráze. Jednoduše i proto, že žádná oběžná dráha neexistuje. A protože lež má krátké nohy, dříve nebo později se tyto lži zjevují. Jenže většina lidí je nevidí nebo nechce vidět.

 

Pokud mi nevěříte, že to je řízená manipulace, tak si nahrajte mobilem nebo kamerou nějaké video a zkuste rozmazat jen něco. Jde to dost těžko, jestě když se to stane nechtěně. Kdyby to video bylo pravé a nefalšované, rozmazal by se celý obraz. Chápete? ROZMAZAL BY SE CELÝ OBRAZ! JE TO FAKE! Po těchto nových záběrech z 3.1.2018 následuje sestřich přehmatů NASA a spol. Takže mrkněte a udělejte si vlastní názor. NASA si z nás dělá opět dobrý den, tentokrát ale s chybami.

 

Doufám, že se mi už nedivíte, proč nevěřím NASA. Další mé důvody, proč NASA nevěřím, naleznete tady nebo vlevo v menu.

 

 

Pokud máte raději němčinu, zde video na stejné téma: