harmonelo

70% naší IMUNITY se skrývá ve střevech! 

Vážení přátelé,

Abych Vás neokrádal o čas, přejdu rovnou k věci. Většina lidí řeší ve svých životech dva problémy:
 

1) Problém se zdravím

2) Problém s financemi

 

Pokud máte jeden nebo oba problémy, pak mohou být tyto informace pro Vás přínosné nebo i změnit Váš život. Záleží jen na tom, co s těmi informacemi uděláte. Podívejme se tedy nejprve na ten první problém.


1) Problém se zdravím (slabá imunita)

 

Jak určitě víte, oslabená imunita nás dělá náchylnými vůči nemocem a naopak silná imunita nás dělá odolnými vůči nemocem. Co možná nevíte, je skutečnost, že 70% naší imunity se skrývá ve střevech.

 

"70 procent naší imunity se skrývá ve střevech, poškození střevního mikrobiomu má vliv na imunitu a alergie." (mikrobiolog RNDr. Petr Ryšávka)

 

Jaké je tedy řešení problému zdraví? Dát si do pořádku střeva. Možná si říkáte, že Vaše střeva jsou v pořádku, když Vás nic nebolí, ale bohužel žijeme v době, kdy normální běžná strava, prostředí a životní styl nevede ke zdravým střevům a proto dříve či později onemocníme. Zvažme jen tento jediný fakt:

 

"Naši předkové zkonzumovali 100-150 gramů rozpustné vlákniny každý den, zatímco dnešní průměrný Evropan zkonzumuje jen kolem 10 gramů této vlákniny!" (mikrobiolog RNDr. Petr Ryšávka)

 

Už jen díky tomu, že nemáme tolik vlákniny z běžné stravy jako naši předkové, okrádáme potřebné střevní bakterie o potravu. Dodáme-li vše potřebné pro naše střeva, vybudujeme si silnou imunitu a nebudeme náchylní k nemocem. Dává to smysl?

Mladá česká firma Harmonelo přišla s produkty, které dodávají našim střevům to, co potřebují. Zlepšete svá střeva, svou mikroflóru, a zlepšete radikálně i své zdraví. I když je firma Harmonelo poměrně mladá, hodně lidem už svými produkty pomohla. Bohužel legislativa nedovoluje zveřejňovat léčivé účinky doplňků stravy.