Fotografie a videa o placaté zemi v jednom souboru na uloz.to

24.03.2018 06:18

Zdravím přátelé, jeden člověk mi poslal před pár týdny odkaz na zazipovaný soubor plný fotografií, animací a videí ohledně placaté země. Tento soubor má název Bible - Země je placatá 1.3.2018.zip a můžete si ho sami najít na uloz.to nebo stáhnout zde: https://uloz.to/!07KhKEDfBGgh/bible-zeme-je-placata-1-3-2018-zip-zip

 

Když si soubor rozbalíte, najdete tam mnoho složek podle kategorií:

První složka začíná takto:

 

Kde se asi nacházíte na těchto obrázcích první složky?

 

Druhá složka obsahuje různé mapy země ke zvážení a pro představu
Nicméně mějte na paměti, že pravou mapu nejspíš nikdo nezná

 

Další šložka poukazuje falešné fotografie zeměkoule

 

V složce 052 jsou velmi zajímavá videa a taky tento obrázek:
Všimněte si, kam směřuje srpek Měsíce. To je celkem často pozorovatelné.

 

Složka 054 má název Zatmění

 

Složka 056 se zaobírá lidským okem a perspektivním viděním, což je důležité znát, abychom pochopili pohyby slunce, měsíce a hvězd, včetně východů a západů slunce, atd.

 

No a v tomhle stylu jsou následující složky podle témat. Obrázek někdy napoví více než tisíc slov, kterým nikdo nerozumí. Tak si ten soubor stáhněte, dokud je k dispozici. A opět platí, že obrázky a videa jsou jen obrázky a videa, realita může být odlišná. Hledejte a zkoumejte a experimentujte sami. Nikdo jiný to za vás pro vás samotné neudělá. Můžete například sledovat kouř sopky nebo kouř vysokých průmyslových komínů a popřemýšlet nad rotací země a proč tím není tento kouř ovlivněn, jestliže se zeměkoule točí rychlostí 1600 km/h okolo své osy na povrchu země? :)

 

 

Přejeme všem krásný a požehnaný víkend.

placata-zeme.cz