Elon Musk, SpaceX a Tesla Roadster: Věříte tomu?

10.02.2018 05:50

 

Flat eartheři sledují a zkoumají vše, co se týče letů do kosmu. Není totiž možné spojit obrázky a videa zeměkoule z vesmíru s ostatními důkazy na zemi, které dokazují, že naše země je placatá, nerotuje, nepoletuje někde v kosmu a má nad sebou nebeskou klenbu s hvězdami, která vymezuje náš životní prostor. 

 

Ohledně Tesla Roadsteru údajně poletujícího nyní v kosmu jsou flat eartheři zajedno: je to fake, není to pravda. Dokonce i sám Elon Musk řekl tuto větu: "Vypadá to tak hodně fake, že to musí být pravda." Zajímavá věta, že? Když něco vypadá naprosto falešně, pak to je skutečné? Pokud toto platí, pak je pravda všechno. Nebo je v tom pro nás skrytá zpráva? ... 

 

Pokud tedy uvažujete o tom, jestli Tesla Roadster poletuje ve vesmíru nebo ne, níže je pár videí flat eartherů, kteří celý start a let rakety Falcon 9 společnosti SpaceX podrobně zkoumali. Flat eartheři jsou v tom zajedno: je to podvod a detaily letu i auta ve vesmíru to odhalují... Každý má samozřejmě svobodu věřit si, čemu chce. Mimochodem, SpaceX pozměnil původní live záznam na Youtube, což je zcela jasně porušením podmínek Youtube. Ale oni si to mohou dovolit narozdíl od všech ostatních, kteří nejsou financováni vládou USA. (o tom jedno z videí od Jeranism)

 

Nevíme, jak dlouho bude toto živé vysílání z kamery Tesla Roadsteru fungovat, ale posuďte sami, co si myslíte o Roadsteru v kosmu... Je to realita? A kde jsou hvězdy? Špatně se falšují, proto na většině záběrů z kosmu vidíme jen tmu kolem, přestože někteří kosmonauti tvrdí, že všude jsou vidět hvězdy!

 

 

Rozbory flat eartherů:

Jeranism
Elon Musk, Rockets, SpaceX & Other Frauds


Jeranism
The TRUTH About The SpaceX Falcon Heavy

 

8 února 2018 změnil SpaceX svůj původní live upload. Proč? 
To je prosté: Když jsou odhaleny některé podvody v původním videu, proč to nezměnit, opravit?
Takže další podvod, který by nebyl třeba, kdyby bylo všechno reálné.

Podle pravidel Youtube nemůže někdo, kdo má více než 100.000 shlédnutí, udělat nějaké opravy ve videu. SpaceX to však může udělat, nemusí hrát podle pravidel jako všichni, jsou přece mocně sponzorováni vládními financemi, je to tedy vládní projekt USA. A proč udělali změny? To je snad jasné. Věci nevypadají ve videu tak, jak by měly. Hodně lidí v tom vidí fake. Právě tuto věc Jeran rozebírá v následujícím videu.

Jeranism
FakeX SpaceX Rewrites History Changes Original Upload To Mask Fraud - GAMECHANGER

 

Celebrate Truth

DON'T PANIC! Things Look FAKE in SPACE [Damage Control] of SpaceX Starman Roadster

        

 

Co by se stalo s pneumatikami Tesly Roadster ve vakuu kosmu? Explodovaly by!

Harry Growler
SPACEX FACON 9 HEAVY - DONT MENTION TESLA TYRE PRESSURE.

 

Jaký je rozdíl mezi animací a live záběry?

Quantum of Conscience
EVEN MORE EVIDENCE Exposing the SpaceX Tesla In Space FRAUD

 

Něco o kamerách na Roadsteru :)

 

Takže? Země už zmizela ze záběru statisícové Ultra HD kamery. A opět žádné hvězdy? Kde jsou ta vzdálená slunce, se kterými se naše slunce nemůže ani rovnat, co do síly a velikosti? Jaktože jsou vidět ze země pouhým okem, ale Starman (hvězdný muž) je nevidí? A opravdu je toto auto a Starman z materiálů, které jsou schopné vydržet ve vakuu a údajných podmínkách vesmíru?

 

 

Tolik jen pár slov a videí o tom, že existují i milióny lidí, kteří si myslí, že tento výlet do kosmu je fake. 
Ale každý má právo mít vlastní názor a doufám, že nikdo nebude nikoho kamenovat za to, že ten jeho názor je jiný než jeho.
Mějte se rádi a veřte si, čemu chcete.