Česká videa - Placatá Země

Poslední videa přidána nahoře, první videa jsou od spodu.

 

Průvodce návštěvníka Ploché Země 21 Otázek a odpovědí
české titulky


 

Placatá Země 7 (Flat Earth) - Hvězdy nejsou slunce!

NASA a moderní astronomie tvrdí, že hvězdy jsou ve skutečnosti slunce vzdálené trilióny kilometrů, mající své vlastní solární systémy, planety a měsíce. V následujícím videu se Eric Dubay přiblížil k několika hvězdám za pomoci Nikonu Coolpix P900, fotoaparátu s největším optickým a digitálním zoomem. Co viděl a nahrál uvidíte ve videu.

 

Placatá Země 6 (Flat Earth) - Ohnivé jezero?

Slunce se objeví ve 3:11 ráno. Ne, voda není v plamenech. Ne, není to graficky upravené. To je naše Země ve vší své kráse. Vidíš ten horizont? A Odraz slunce na vodní hladině? Nehybnost mraků a klid a pohodu Země? Stále si myslíš, že je Země kulatá a uhání kolem své osy a kolem Slunce nekonečným vesmírem? Dívej se a přemýšlej... Lže ti příroda, Bůh nebo lidé? (Kamera postavena 61 cm nad hladinou)

 

Placatá Země 5 (Flat Earth) - Kde je to zakřivení Země? Kde?

Mrakodrapy v New Yorku dokazují, že Země je placatá. Horizont je rovný, stejně jako všechny mrakodrapy a jiné budovy města. Pokud by byla Země kulatá, mrakodrapy by se musely naklánět vlevo, vpravo a dozadu při pohledu z takové dálky. To se však neděje a proto je Země placatá.

 

Placatá Země 4 (Flat Earth) - Z balónu 33 km nad Zemí!

Tým studentů dostal za úkol vyslat kameru balónem do stratosféry a nafilmovat zakulatení Země. Výsledek byl šokující. Z 33 km nad Zemí je horizont naprosto rovný a v úrovni kamery. Zeměkoule se neprokázala, placatá Země ano.

 

Placatá Země 3 (Flat Earth) - 117 km vysoko!

Jak asi vypadá pohled z amatérské rakety 117 km vysoko? I přes to, že byly použity kamery s efekterm rybího oka, je zřejmé, že Země je placatá a horizont rovný, žádná koule není vidět.

 

 

Placatá Země 2 (Flat Earth) - Parašutisté a nehybná Země

Jak může parašutista dopadat na místo, nad kterým seskočil, když se Země točí kolem své osy rychlostí okolo 1600 km/h? Jak může letěm kterýmkoliv směrem? Parašutisté ví nejlépe, že Země je placatá.

 

Placatá Země 1 (Flat Earth)! Země není kulatá :)

Základní důkazy placaté Země, které si každý člověk může sám ověřit. 

 

Video: Muslimové věří v nehybnou zemi

I když nejsem muslim, stojí za to shlédnout toto video. Muslimský duchovní vysvětluje, proč se Země netočí kolem své osy. Kdyby tomu tak bylo, nemohla by letadla létat oběma směry (východ, západ) za stejnou dobu...