Zatmění Slunce 2017 v USA vyvrací model Zeměkoule!

20.02.2018 05:56

Pokud jste sledovali úplné zatmění Slunce v USA v roce 2017, pak je tam několik věcí, které vyvracejí model Zeměkoule a taky velikost Měsíce udávaný NASA a vědeckou komunitou. Pojďme se nejprve podívat na to, co se ukazovalo v různých prezentacích v médiích ohledně zatmění slunce 21.8.2017, které mělo proběhnout napříč USA od západu na východ. A toto je důležitý fakt: OD ZÁPADU NA VÝCHOD?

 

 

Na tomto modelu vidíte, že úplné zatmění Slunce mělo proběhnout a taky proběhlo napříč USA od západu na východ. Problém ale je ten, že dle modelu naší Zeměkoule a Heliocentrického systému by toto zatmění mělo probíhat od východu na západ! Tato teorie počítá s těmito fakty:

 

1) Zeměkoule rotuje od západu na východ

2) Zeměkoule se otočí okolo své osy za přibližně 24 hodin (23:56)

3) Měsíc oběhne Zeměkouli (tedy okolo osy země) za 29,5 dne (je tedy 29,5x pomalejší) stejným směrem

4) Slunce je v dané situaci nehybný zdroj světla

 

Na základě tohoto modelu by se dané zatmění Slunce mělo pohybovat přes USA z východu na západ a ne ze západu na východ. Jenže realitu nejde obkecat a NASA moc dobře ví, že žijeme na stacionární, nehybné, ploché zemi. Proto i ten model ve videu výše ukazuje průběh zatmění Slunce od západu na východ! Protože to je realita a tak to taky bylo. Kdyby NASA skutečně věřila v heliocentrický model, ukazovala by nám zatmění Slunce, které probíhá z východu na západ. Je asi těžké si to představit před očima. Proto uvádíme pár videí od lidí, kteří se tím zabývali minulé léto, když to bylo aktuální. Pokud máte doma glóbus, nějakou lampu a kuličku, můžete sami experimentovat. Důležité je si uvědomit, že Zeměkoule se má otáčet od západu na východ + 29,5x rychleji než Měsíc!

 

 

 

 

Následující video rozebírá přímo výroky odborníka z NASA a dokazuje lži NASA
Opět platí, že lež najdete v detailech.

 

 

A ještě něco ohledně toho stínu: Už jste někdy viděli stín menší než jeho zdroj? Vždy je stín větší nebo minimálně stejně veliký než originál. I když máte slunce přímo nad hlavou a zvednete nohu, tak stín pod vaší botou není menší než vaše bota. Když sledujete stíny mraků, lidí, stromů, prostě všeho kolem, vždy jsou tyto stíny větší než daný objekt. To vše vyvrací teorii, že při zatmění Slunce byl stín Měsíce na zeměkouli pouhých 70 mil. Níže uvidíte NASA animaci a vysvětlení. Ale pozor, je to jen teorie a animace, skutečnost je jiná.

 

 

V následujícím videu flat eartheři rozebírají otázku tohoto zatmění Slunce a stínů na zemi.
Jestliže byl stín Měsíce v USA 70 mil, pak měsíc nemůže být větší než 70 mil v průměru.
A kromě toho zatmění Slunce nezpůsobuje Měsíc.

 

 

Buďte střízliví! Buďte bdělí! Váš protivník, ďábel, obchází jako `lev řvoucí´ a hledá, koho by pohltil.
(1. Petrova 5,8, Bible)

 

Yahushua (Ježíš) kdysi řekl farizeům:

Váš otec je ďábel a vy chcete dělat, co on žádá. On byl vrah od počátku a nestál v pravdě, poněvadž v něm pravda není. Když mluví, nemůže jinak než lhát, protože je lhář a otec lži.
(Jan 8,44)