Vraždění indiánských dětí v kanadských církevních školach!!!

08.11.2018 07:17

K čemu až mohou vést myšlenky teorie Evoluce a falešného výkladu Bible? To, co dělají v Kanadě tito "křesťané", není to, co učil Kristus. Vraždit nevinné děti? Jen proto, že jsou Indiáni, původní obyvatelé Kanady? Jak smutné a šokující...

 

Kanadskými internátními školami prošlo 250 000 dětí. Sto tisíc jich zemřelo. K tomu je třeba připočíst 4 tisíce indiánských dětí, které teror nevydržely a spáchaly sebevraždu. „Cílem bylo systematické vyhlazení veškerých původních obyvatel, kteří neopustí svou půdu a nerostné bohatství. A kteří se nechtěli stát křesťany. Z tohoto cíle se nikdy nepolevilo, jen v průběhu staletí nabral různé formy,“ říká Kevin An­nett, který kanadskou genocidu začal detailně dokumentovat a popisovat, za což se mu dostalo zasloužené „odměny“.

 

Nejenže byl vyhozen z práce, ale jeho křesťanští bratři mu slíbili, že si neškrtne v celé Britské Kolumbii. Kromě toho mu zničili rodinu, když proti němu poštvali vlastní manželku, očernili jej a zaplatili jí výlohy ve výši 250 000 dolarů, aby se s ním rozvedla a připravila jej o děti. Jeden ze zástupců církve, David Iverson, dokonce do médií rozšířil několikastránkovou nepřímou výzvu k vraždě Kevina Annet­ta. 

 

„Když jsem je vyzval, aby přestali s tím, co mně a mojí rodině provádějí, neukázali ani kousek lidskosti. Lidé ti něco vypráví a ty se neustále ptáš, jak jim něco takového mohli provést. Ale když tohle provedli mně, tedy jednomu z nich, co mohli provést indiánskému dítěti, které není křesťanské? Jasně že ho mohli zabít,“ vzpomíná muž, který se nevzdal ani poté, co padl na úplné dno a kvůli dlouhým prstům své bývalé církve dojídal talíře po lidech v univerzitní jídelně, protože nemohl sehnat zaměstnání.

 

„Podmínky na našich internátních školách jsou vytvořeny záměrně tak, aby šířily nakažlivé nemoci,“ napsal si do poznámek vedoucí úřadu pro indiánské záležitosti v oblasti medicíny Peter Bryce již v roce 1907. Od roku 1876, kdy byl plán na likvidaci původních obyvatel Kanady implementován do legislativy, se toho příliš nezměnilo. A pokud, tak nikoli k lepšímu. Celý článek zce: Kanadská genocida proti indiánům!

 

Video s českým překladem:

Kevin Annett: Bez výčitek