Vodní hladina je rovná - důkaz z Malorky

07.09.2018 11:45

Při jednom výletu na Malorku jsem pozoroval vodní hladinu z výšky 0,5-0,7m. Horizont by tedy měl být maximálně ve vzdálenosti 2,98 km. Za tímto horizontem bych neměl vidět žádnou další vodu, měl by to být onen vrcholek zakřivení vodní plochy přede mnou. Skutečnost však dokazuje opak. Na pěti kilometrech jsem viděl bójku, za kterou stále horizont vodní plochy stoupal, podobně i na devíti kilometrech, a která by měla být 40 cm pod horizontem. A na desíti kilometrech jsem viděl v pohodě plachetnice a další malé lodě, které by měly být 4 metry pod horizontem. 

 

Vodní hladina je rovná v hrníčku s čajem nebo kávou, ve vaší vaně, na koupališti, na jezeře i na moři. Taková je vlastnost vody, že si hledá rovnou hladinu. Na tomto principu fungují vodováhy i spojené nádoby, řeky tečou z kopců do moří, nebo se pomalu plouží rovinatou krajinou, vodní hladina je prostě rovná a každý to ví, kdo se pohybuje v praktickém životě.

 

A je-li vodní hladina rovná na deseti kilometrech, tak bude rovná i na dalších deseti kilometrech, atd. Praxe to dokazuje, teorie, založené pouze na výpočtech a představách o zeměkouli, se to snaží vyvrátit. Ale nemají praktické důkazy. Více v tomto mém videu: