Proroctví: Lidé se odvrátí od pravdy a uvěří bajkám! - část 3.

31.10.2018 19:35

Připravte si kapesníčky... budeme brečet!

Dnes se totiž stala hrozná věc! Dalekohled Kepler končí, došlo mu palivo. Chudák... údajně objevil přes 2600 planet, píše dnes server Technet.cz. :)))

 

Představte si ten zázrak před rokem: "V pondělí 11. září 2017 byl dalekohled Kepler přesně 1,0 AU od Země."  Abyste byli v obraze, dalekohled "Kepler se pohyboval okolo Slunce po dráze, která se podobá Zemi, ale není shodná". Ale byl to lenoch, byl pomalejší než Země a tak se postupně vzdaloval až dosáhl vzdálenosti 1,0 AU dne 11. září 2017. (1 AU = 149,597,871 km)

 

Nevíte někdo, jak se komunikuje (vysílá + přijímá), ovládá (kus poletující hmoty ve vakuu), posílá fotky a videa (bez wifi nebo kabelu) ... na vzdálenost 150.000.000 km? ... Jen blbec si může myslet, že ho někdo ze země ovládá na 150 miliónů kilometrů... A tento dalekohled Kepler údajně objevil 2600 planet (pozor,ne hvězd, ale planet!) mimo naši sluneční soustavu??? To je 289 planet každý rok. Takže skoro jednu planetu denně??? A jak to komunikoval na Zeměkouli? A jak víme, že mu právě teď zůstaly jen dva kelímky paliva??? :)))) 

 

Lidi, probuďte se, vždyť si z vás NASA i všichni ti Grygarové dělají dlouhý nos!

 

Jak se může lehoučký kus kovu a plastů pohybovat po podobné dráze okolo Slunce jako Zeměkoule, která váží mnohem více? Proč se tedy Měsíc taky nepohybuje po oběžné dráze podobné dráze Zeměkoule okolo Slunce? Proč se pohybuje okolo Zeměkoule? ... Ne, nepište mi, že jsem hloupý a že to je proto a proto... Mne to nezajímá. Nezajímají mne ty bajky a pohádky a výpočty, které nic nedokazují. Je to přece k smíchu a přesto udivující:

Pár stovek lidí v historii a dnes tvrdí, že vesmír je takový a makový, a miliardy lidí na celém světě mají těmto pošukům věřit? A v tom je ten div - je to tak: Miliardy to žerou i s navijákem. Stačilo trochu indoktrinace od mala a teď jen přikrmovat těmito bajkami a emocemi a samozřejmě hvězdnými válkami, filmy, animacemi, pohádkami, planetárii, hvězdárnami, atd.

 

Nejúžasnější je, že se DALEKOHLED zaměřil celkem na 2600 planet. SLÁVA!!!! ... Ale proč za celou tu dobu si nedal pauzu a nevyfotil Zeměkouli? Proč nenahrál video, jak se naše Zeměkoule z různých vzdáleností otáčí, a jak skutečně vypadá? Nebyl by to vskutku výjimečný film a unikát kinematografie? Co by se na tom dalo vydělat peněz, ale ne... nic. Jen animace o tom, co nikdo z nás na Zemi nemůže vidět a ověřit.

Důvod je jasný: Je to bajka. Je to vymyšlený příběh o chudáčkovi dalekohledu Keplerovi, který si osamocen užil života ve vesmíru a nakonec mu došlo palivo. Píše se o něm, jako by to byla nějaká myslící a samorozhodující bytost, nějaký vesmírný hrdina, který položil život za nás všechny. :))

 

"NASA, která se potýká s nedostatkem financí, rozhodla, že prodlouží život vesmírnému teleskopu Kepler. Ten zvládne vyhledávat planety podobně veliké jako Země." (technet.idnes.cz)

A najít Zeměkouli a scvaknout spoušť neumí? :)))

 

Prodloužení mise teleskopu, které bude stát 18 milionů dolarů ročně, umožní pátrat i po planetách, které obíhají své hvězdy ve větší vzdálenosti. (viz výše)

To je dobrý byznys pro NASA, ne? Stačí udělat pár animací a sbalit prachy... Nakonec poslat Keplera do důchodu a vymyslet další bajku, například K2.

 

Vysmátá herečka z NASA - asi byla výplata :)

 

A jedna pohádka na dobrou noc :)

 

Neboť přijde doba, kdy lidé nesnesou zdravé učení, 
a podle svých choutek si seženou učitele, 
kteří by vyhověli jejich přáním.
Odvrátí sluch od pravdy a přikloní se k bájím.
 
(2 Timoteovi 4,3-4)