Proč už nevěřím NASA? - 5: zpoždění zvuku na ISS nulové nebo 3-11 sekund?

04.01.2018 14:12

Honza ze streetzurnal.cz ve svém videu uvádí: Oslovil jsem absolventa fakulty FAMU teorie filmové a multimediální tvorby, aby mi řekl, zda je toto možné natočit ve vesmíru. Zde jsou některá jeho vyjádření...

 

"Čistý Hollywood. Jak je pořízen záběr ISS nad planetou? V klipu jsou použity nejnovější (2013) kamerové filtry, které ovládají pouze profesionálové. Dokonalé nasvícení studia. Brilantní střih. (Klip byl publikován před příletem Hatfielda na "Zemi")". D.S.

 

Všimni si, že ta hudba, kde hraje kosmonaut na ISS na kytaru a zpívá zároveň se souborem na Zemi, je prezentováno jako live show a jako důkaz, že člověk ve vesmíru může zároveň zpívat a hrát s lidmi na zemi v real time. Ale co na to transmission delay (zpoždění přenosu dat audia)? U jiných live show z ISS nám NASA ukazuje, že existuje zpoždění zvuku (3 a více sekund) a i v tom jsou často chyby, protože reakce těla, smíchu, očí, řeči často dokazuje, že se slyší hned. Takže i toto se mi jeví jako rozpor ze strany NASA. 

Video: 
Hudba z vesmírné stanice? Živě? Technický důkaz podvodů NASA.

 

V dalším videu je vidět, že delay při přenosu 4K obrazu a zvuku dělá 11 sekund. Sám komentátor ze Země to uvádí.
Posuďte sami a porovnejte se záznamy v prvním videu. Jedná se o LIVE SHOW! Uvědom si, že to bylo live show, vysílané v real time. Není to nastříhaný upravený záznam. Zeptej se nějakého hudebníka, jak je těžké se sehrát ... takže kde je to zpoždění 11 sekund?