Proč už nevěřím NASA? - 3: filmuje ISS pod vodou!

04.01.2018 08:12

Mezinárodní vesmírná stanice ISS je často používaná jako důkaz, že je země kulatá. Člověk si může zapnout i live vysílání z ISS, sledovat let ISS, pohled na Zeměkouli, rozhovory astronautů, jejich kotouly, plyšáky, dudy, kytary, joja a další nepotřebné věci. Člověk nemusí být zastánce konspiračních teorií, aby si nevšiml, že mnohé záběry jsou prostě fake. Ale jedno se musí uznat: Hollywood i NASA ví dobře, jak působit na podvědomí i city lidí.

 

Nejsem zaujatý proti NASA, jen porovnávám fakta a hledám pravdu. Jedním z faktů je to, že mají vesmírné moduly pod vodou v obrovských bazénech, kde údajně "trénují", jak se pohybovat ve vesmírném prostoru, opravovat něco "venku", atd. A samozřejmě to filmují... 

 

 

Voda a vakuum kosmu mi nepřipadají vůbec podobně, ale budiž. Když si ale spojíme filmování pod vodou a sledujeme pak záběry z ISS, vidíme, že se jim občas nepovede ukrýt, co vlastně dělají a jak klamou celý svět. Níže jsou videa, kde je vidět, jak např. z prostoru, kudy lezou ven, vychází bublinky. Přesně jako by byli pod vodou. Ve vakuu vesmíru neunikají vzduchové bublinky jako v bazénu s vodou.

 

 

A co říká astronaut Scott Kelly, když se ho přítomný ptá na "Bubbles in Space"? (bublinky v kosmu).
Zjevně zprvu neví, co by řekl, a pak to konečně nějak zakecá... Myslím, že nikoho nepřesvědčil... Tebe ano?
 

 

Vysvětlení, že se jedná o nějaké částečky, prach, vesmírný odpad, atd. nedává smysl. Pokud by tomu tak bylo, pak by tyto věci měly taktéž obíhat okolo země, a ne rychle unikat z východu směrem k zěměkouli přesně tak, jak to dělají vzduchové bublinky pod vodou. A proč by vlastně vycházely? Nafilmovat a pospojovat se dá dnes opravdu všechno. Stačí se podívat na hollywoodské filmy z vesmíru... Ale toto je NASA a tvrdí, že je to skutečnost... Kromě toho autor videa taktéž ukazuje článek, ve kterém se píše, že Ruští astronauti našli mořské řasy zvenku ISS. A proč ne, pokud se filmuje pod vodou...

 

 

Vidíš ten poloměr zeměkoule na počátku toho videa? Je skoro rovný, jen mírné zakřivení... Pamatuj, ISS obíhá okolo Zeměkoule ve vzdálenosti údajně okolo 400 km. Můžeš mrknout i na jiné záznamy, které najdeš. Všímej si těch poloměrů. Např. v čase 5:49 je zakřivení země zcela jiné a o pár vteřin dále ukazuje autor jiný záběr, kde je ten okraj země rovný, nebo i trochu konkávní. I když vezmeme v úvahu nějaké rybí oko kamery, musela by být ISS mnohem dále... Můžeš porovnat s poloměrem zeměkoule pohledu z Měsíce, je tam vidět povrch Měsíce i Zeměkoule vzdálená 400.000 km. Porovnej různé záznamy z ISS a soustřeď se na detaily a uvidíš mnoho nesrovnalostí.

 

Níže pár dalších záznamů, které můžete prozkoumat: odrazy ve helmách, světla, poloměry zěměkoule, rychlost pohybu ISS, bublinky, pohyb nebo nehybnost mraků, prostě všechny možné detaily... Většinou autor videa na ně poukazuje, nebo taky ne.

 

 

 

 

A někdy se "astronaut" prostě přeřekne a řekne pravdu, když je v live vysílání dotazován například žáky školy... Odpovídá tedy na otázku:

"bla, bla, bla ... a to vše se dělo v malém městě nazvaném York Maine ve Spojených Státech, odkud s vámi nyní mluvíme."

 

Na Youtube najdeš stovky dalších videí lidí, jako jsi ty, kteří chtějí znát pravdu a nevěřit lžím.