Proč nemohl nikdo přistát na Měsíci? Stačí pozorovat Měsíc!

15.01.2018 10:29

Flat eartheři jsou známí tím, že pozorují vše kolem. Ono už to ani jinak nejde, když člověk začíná od nuly. Vše, co nám bylo řečeno, je v hlavě zresetováno a zkoumáno od počátku, jak to skutečně je. A proto plochozemec nemá problém říci "nevím" a nemusí se za to stydět. Hodně lidí si myslí, že už toho hodně ví a jsou ochotni své "vědomosti" bránit hlava nehlava. Ale jednoduchá videa zachycené skutečné fyzické reality nelžou.

 

Tak třeba Měsíc. Myslíš si, že to je hmotná koule tvrdého šedého povrchu, po kterém chodily lidské podrážky se silným vzorkem? Že tam přistál lunární modul? Že tam působí tajemná gravitace, držící tuto hmotu ve tvaru neprůhledné koule? No když myslíš... Pokud ale máš ještě špetku selského rozumu v hlavě a ne jen obrázky a teorie z knížek, mrkni na toto video a sleduj pozorně záři měsíce. Ta totiž odhaluje něco jiného.

 

Měsíc je zdrojem vlastního světla. A to světlo září okolo svítící části Měsíce. Tak se dívej a neboj se přiznat si, že nevíš, co to je skutečně Měsíc. Sleduj ho den co den, noc co noc a za měsíc budeš vědět, že vlastně vůbec nic nevíš.

 

 

A co na to naši vědci, že je Měsíc průsvitný a jsou vidět skrze něj i hvězdy?

 

 

A vzpomínáš na můj článek o transparentním (průhledném) Měsíci? Pokud ne, mrkni znovu:

Je Měsíc transparentní (průhledný)?