Proč nechtěli astronauti Apollo položit ruku na Bibli a potvrdit, že byli skutečně na Měsíci?

24.01.2018 12:32

Jeden reportér chtěl znát pravdu o letech na Měsíc. Poté, co se objevily nalezené záběry dokazující, že všechny ty lety na Měsíc jsou jen jedním velkým divadlem pro nás, vydal se za jednotlivými astronauty a slušně je poprosil, jestli by jednoduše mohli přísahat na Bibli, že byli skutečně na Měsíci. Jeden astronaut po druhém se naštvali, odmítli něco takového udělat a ještě k tomu dostal pěstí a bylo mu vyhrožováno soudy, pokud něco zveřejní. 

 

Co je ale špatného na tom, přísahat na Bibli, což se dříve dělalo u každého svědectví u soudu v USA, že jsem byl na Měsíci? Proč se vymlouvat na to, že "my jsme byli jen pasažéři, běžte se na to zeptat lídrů NASA..."? Vše je to dost divné a smrdí to velkou lží, jako hodně dalších věcí, co se týče NASA. A přesto lidé hltají každé slovo a každý výmysl NASA, protože je uspokojuje představa, co všechno člověk dokáže a kam se dostane ve vesmíru? Divná doba. 

 

Zde je to video. Zpočátku je sestřih přístupu k jednotlivým kosmonautům, takže i člověk, který neumí anglicky, si může udělat obrázek, o co vlastně šlo. Dále pak následují jednotlivé interview s astronauty. Je to však anglicky. Je dobré ale o tom vědět. Kdybyste byli vy na Měsíci, zúčastnili se tak výjimečné události, která by mohla potkat jen pár lidí za celou existenci lidstva, nebyli byste tím naplněni po celý život? A nepoložili byste s radostí ruku na Bibli a nedosvědčili svým upřímným slovem, že jste tam opravdu byli?