Před mraky - za mraky - Slunce mé!

21.01.2018 06:10

Vše je jinak, než jsme se učili. Když se jednoho NASA insidera zeptali, jestli je něco fake, odpověděl: Ne něco, my jsme zfalšovali všechno! Vůbec nevadí, že se něco později odhalí, protože to mezitím zakoření v podvědomí a těžko se toho člověk zbaví. Většina se toho už nezbaví. Tak například teorie, že naše Slunce je 150.000.000 km daleko a že to je nějaká žhavá koule, ke které není radno se na milióny km přiblížit. Věříš tomu? No určitě, protože to tvrdí NASA a celá vědecká komunita, že?

 

Následující video tě vyvede z tohoto omylu, pokud máš oči a špetku rozumu. Ale nejdříve otázka: Myslíš, že může být Slunce mezi mraky? Tedy aby mraky pluly před Sluncem a zároveň za Sluncem - a zároveň Slunce bylo 150.000.000 km daleko? Mraky se pohybují ve výšce max. okolo 8 km. A Slunce jimi proplouvá jako nůž máslem. Takže se na toto video dívej znovu a znovu a přemýšlej: Může být Slunce za mraky i před mraky? Nejedná se o ojedinělý úkaz. Lidé, kteří nečumí jen do mobilu, ale chodí po horách a mají nějaké přibližovadlo, to vidí stále znovu a znovu. 

 

Přiznej si, že vůbec nevíš, čím Slunce je a jak je přesně daleko. Vítám tě do klubu, já to taky nevím, ale vím, že není 150.000.000 km daleko. K tomu může dojít jen člověk, který má sice otevřené oči, ale je načisto zbaven rozumu.