Pane pojďte si hrát ... Na četníky a zloděje?

06.02.2018 12:18

Když jsme byli malí, hráli jsme si na četníky a zloděje. A jak je vidět, celý svět si stále hraje na četníky a zloděje. Máme své sportovce, kluby, politické strany, politiky, kterým přejeme úspěch a kterým věříme, zatímco ti druzí jsou špatní, zlí a nemáme je rádi. A nemusíme koukat daleko do minulosti - vždyť jsme měli nedávno volby prezidenta. Jedni nadávají na pana Zemana, druzí na pana Drahoše.

 

Dnes mi jedna paní vyprávěla, jak byla u doktora a ten se rozčiloval, že důchodci volili Zemana místo Drahoše, a že to je hrůza. Jednání doktora k této paní důchodkyni bylo přiměřené jeho kritice pana Zemana a náladě, jako by za to paní mohla... Je tedy pan Drahoš ten dobrý a pan Zeman ten zlý nebo naopak? 

 

Oba pánové jsou dle netu členy České asociace Římského klubu.
Petr Cvalín napsal o předsedovi české asociace Římského klubu panu Jiřím Drahošovi toto:

https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Petr-Cvalin-33609/clanek/Nova-fakta-o-Jirim-Drahosovi-83404

 

A Forum24.cz zase píše o panu Zemanovi, že byl zakladatelem a místopředsedou Československého Římského klubu:

https://forum24.cz/milos-zeman-byl-zakladatelem-a-mistopredsedou-ceskoslovenskeho-rimskeho-klubu/

 

A když se ptali pana Drahoše na členství v Římském klubu, co on na to?

https://www.securitymagazin.cz/zpravy/jak-je-to-s-clenstvim-v-rimskem-klubu-drahos-nam-odpovedel-a-stahl-i-zemana-1404058738.html

 

Jsou tito dva pánové členové jednoho klubu a hrají si na četníka a zloděje? Nemohou být třeba kamarádi, kteří ale na veřejnosti hrají každý svou odlišnou roli? Proč nejsou každý v jiném klubu, když stojí ve volbách proti sobě? Co tento klub má vůbec za lubem? A nemohli by tedy sedět oba na jedné židli pana prezidenta nebo se střídat ob den, když už jsou členy jednoho klubu? Liché dny pan Zeman, sudé dny pan Drahoš? :) ... Třeba by to stmelilo národ jako hokejisté po Naganu!

 

Ale ve světě máme větší četníky a zloděje. Ti jsou opravdoví. Nebo o tom někdo pochybuje, že by Rusko a USA a Čína nestáli většinou proti sobě? Dokážete si představit, že by to byli kamarádi? Ba dokonce byli taky v jednom klubu? Kdo je ten dobrý policajt a kdo je ten padouch? Je to Putin nebo Bush nebo Obama nebo čínský prezident?... Následující fotky jsou trochu matoucí: vypadá to, že se spolu kamarádí, smějou se a je jim spolu dobře.

 

 

Ty šaty jim fakt sluší ... ale co to jsou za znaky?

 

 

Nejspíš je spojuje záliba v matematice a geometrii ... Všichni svobodní zednáři?

 

 

Modré, červené nebo zelené šaty mají asi pozitivní vliv na náladu politiků.
Svět bude konečně lepší! 
A k slušnému chování patří určitě se dobře pozdravit.


 

To mi připomnělo debatu s panem Grygarem na téma placaté nebo kulaté země. Když jsem zmínil, že nevěřím NASA, zeptal se mne pan Grygar udiveně: "A to ani nevěříte ruským nebo čínským vesmírným agenturám?" ... No uvažte, mohly by mít agentury USA, Ruska a Číny kdy něco společného? Vždyť to jsou přece nepřátelé a soupeři na život a na smrt, ne? ... A tu módní přehlídku v šatečkách svobodných zednářů nemůžeme brát vážně... Kdoví, jak to bylo. 

 

 

Ale nebylo by to vlastně fajn, kdyby se tak hezky všichni ti státníci skamarádili, jak na těchto fotkách? Představte si, že by to mysleli se svými národy a státy naprosto dobře a domluvili se ruku v ruce, že bude mír, že už nebudou válčit, kritizovat, rozvracet, že se spojí a všem lidem na zemi bude super. Prostě vypadá to, že svítá na krásnou budoucnost a jednotu celého světa. NWO je prostě tady a každý se může na to těšit.

 

A představte si, že mi tyto fotky dnes přišly mailem a k tomu ještě tento text ve slovenčině. No... jak toto mohl někdo vůbec napsat? To je naprostá konspirace... posuďte sami:

 

Všetky vlády na Zemi hrajú divadlo. Naivní blbečkové sú presvedčení, že všetko čo je americké, je zlé, a všetko čo je ruské, je dobré. Lenže ono to tak neni, pretože je to hra, na ktorú doplatia všetci ľudia na Zemi. Paradoxné je, že ľudia, ktorí nemajú ani šajnu o tom, čo sa deje, chcú mier, a tí, čo sledujú alternatívne médiá, ktoré propagujú Rusko ako záchranu sveta, chcú vojnu (viď. komentáre na diskusiách v alternatívnych médiách). Rozdeľuj a panuj. Rusko a Čína sú presne tí istí hráči ako USA a EÚ, v pozadí to funguje tak ako všade - tieňová vláda sa dohodne, že teraz si zahráme hru na dobrých a zlých, určia sa hráči, a ľuďom sa to predvedie. Alternatívne médiá zohrávajú momentálne skvelú úlohu v oblbovaní ľudí, asi to je zámer alebo ich zadubenosť. Rusko a Čína hrozia zbavením sa doláru a opustením amerického trhu - nie je to presne to, čo si vyžaduje celosvetovú menovú reformu v prospech NWO? Spôsobiť kolaps ekonomiky a následne navrhnúť a zaviesť novú menu? Vlády chcú vyvolať tretiu svetovú vojnu, ktorá sa plánuje už od 19. storočia a ľudia ich v tom ešte aj podporujú. Nemyslím si, že je cestou veriť jednej či druhej strane, ktorá má údajne vytvoriť mier na svete bojovaním. "Bojovať za mier je ako súložiť za panenstvo" povedal múdry komik George Carlin. Ľudia veria Putinovi preto, lebo je šikovne prezentovaný v médiách. Protiamerický hráč. "Najmocnejší muž sveta", praví Rothschildovský časopis Forbes. Tak to tak asi bude, lebo to povedal Forbes. Celá ukrajinská situácia je šaráda, hlavne Krym - je to zámienka na vyvolanie sporov a vojny, ktorá má dokončiť NWO.

 

Ale nechme politiku stranou, protože tento web je o něčem jiném. Pojďme se podívat na to, jestli třeba Číňané a Rusové nekamarádí s NASA nebo nedělají podobné podvody jako oni.

Jak jsou na tom soudruzi z Číny?

 

A co Rusové?