Pane Jiří Grygare a klube Sysifos, nechcete snadno získat přes 2.400.000 Kč?

10.09.2018 19:57

Pane Jiří Grygare se synem a klubem Sysifos, paní Sedláčková, Český rozhlase..., objevila se výhodná nabídka ke snadnému nabytí celkem 110.000 USD, tedy okolo 2.400.000 Kč. Pokud by se někomu z vás hodily tyto peníze, pospěšte si, dokud je nabídka k dispozicii. Není to legrace.

 

 

Podmínky ke zisku tohoto finančního obnosu nejsou složité. Budete jen potřebovat vědecky a prakticky dokázat, že je zemský povrch zakřivený a že se země otáčí okolo své osy. Svůj experiment, který to dokazuje, můžete nahrát na video. Tento experiment musí být zopakovatelný a musí dokazovat kulatost a rotaci země. Tedy běžný vědecký důkaz, žádná hypotéza a teorie.

 

Jelikož je pro vás teorie ploché, nehybné země, kterou podporuje Bible, jen žvást a lidská hloupost, bylo by super, kdybyste prokázali svá slova a teoretické výpočty také praktickými experimenty... Jde celkem o téměř 2,5 miliónů korun. A to stojí za to, ne? Vlastně se o to může pokusit každý, ale vy už v tom máte jasno, takže by bylo super, kdyby se to podařilo právě někomu z vás.

 

 

Takže první nabídka je na 10.000 USD (okolo 220.000 Kč) a nabízí ji Flat Earther Jay Decasby a Eric Dubay. Vámi nabídnutý důkaz se pak pokusí zopakovat. Pokud se potvrdí kulatost a rotace země, máte peníze v kapse nebo na účtu. Přesné podmínky této Challenge jsou pod videem na Youtube nebo na tomto odkaze: .https://ifers.123.st/t305-the-10000-dollar-baller-challenge#12109

 

The 10,000 Dollar Baller Challenge

 

 

Druhá nabídka je na 100.000 USD a běží už pár měsíců a nabízí ji Ray z Kansas City v Missouri. Ray pracoval 27 let v oboru zaměřování povrchů země a vody, nyní je v důchodu. Ray nabízí 100.000 USD (asi 2.200.000 CZK) prvnímu člověku, který prokáže, že Myrtle Beach v Jížní Karolíně má měřitelné a prokazatelné zakřivení vodní plochy.

 

$100,000 FLAT EARTH CHALLENGE

 

 

Pokud experimentálně prokážete kulatost země a její rotaci okolo své osy a zakřivenost vodní hladiny v Myrtle Beach, pak si ty peníze určitě zasloužíte, protože budete prvními lidmi, kteří to dokážou. Hodně lidí v minulosti i dnes se o to pokoušelo, ale všechny vědecké i nevědecké experimenty selhaly a prokázaly opak, a sice, že se země netočí a není kulatá.

 

Ale věřím, že právě Vám pane Jiří Grygare, se to může podařit. Tématem placaté vs kulaté země jste se zaobíral se svým klubem Sysifos celé jaro, takže máte prokazatelné experimenty už provedené a stačí je jen zdokumentovat a odeslat. A to je vše.

 

 

Upřímně budu rád, když svá slova, představy a výroky experimentálně prokážete a zavřete ústa všem těm, kteří o Vás už pochybují. Toto je opravdu skvělá příležitost dokázat všem, kde je pravda, a ty peníze nejsou taky k zahození.

 

Ale neberte to na lehkou váhu, protože i  brazilští vědci  začali dělat praktické experimenty a jak dopadli. Dnes nevěří tomu, že je země kulatá. A Brian Mullin? Taky nadaný fyzik, který chtěl dokázat, že je země kulatá, a přišel na to, že vlastně vůbec není a začal nahrávat videopřednášky, kde dokazoval, že je země vlastně plochá... Takže Vám přeji hlavně zdravíčko a krásný podzim :)

 

Na Vaše empirické důkazy se těší držitel Vámi uděleného bronzového bludného balvanu za rok 2017 :)

Vladimír Bača

www.placata-zeme.cz