NOVÝ PODVOD ODHALEN: Letadla nelétají na tekuté palivo, ale na stlačený vzduch! - 7

20.04.2018 08:31

Formule 1 na stlačený vzduch?

 

Existují auta na stlačený vzduch? Ano. Je to bezpečnější? Ano. Ušetří to palivo? Ano. Jezdí i Formule 1 na stlačený vzduch? Porovnejte sami různá videa, různá sportovní auta, odlišné zvuky motorů, palivové nádrže, velké nehody bez požárů nebo s požáry v minulosti... Viděli jste v poslední době tankovat F1, tak jako se to dělalo v minulosti? Vystačí jim palivo na celý závod? A kde to palivo mají? Proč neexploduje při nehodě? Nádrž z kevlaru a plastové hadičky pro hořlavé palivo?

 

Nehody F1 v dnešní době - plameny neuvidíte!

 

A jak vypadají jiná auta, když dojde k nehodám? - Hoří!

 

Porovnání zvuku motoru aut na stlačený vzduch nebo na palivo

 

Rozbor F1, nádrže, tankování, atd... 200 litrů paliva? A kde?

 

Debata na toto téma v angličtině

 

Overunity

Existují motory, které jsou schopné vyrobit více energie než potřebují ke svému chodu, tomu se říká overunity. Někteří flat eartheři se domnívají, že letecké a jiné motory využívají overunity. Například, že se letecká turbína rozběhne a když pak nabere otáčky, tak si vyrábí vlastní proud, který je větší, než kolik ho sama spotřebuje. Dává smysl, že když si amatéři dokážou vyrobit overunity motory, že i velké společnosti dokáži daleko více a ve větší míře. 

 

Proč by to tajili? Protože je to volná energie a kdyby se tyto technologie odtajnily, vše by mohlo být na volnou energii a nikdo by za energie neplatil. Všechny továrny a stroje by běžely na volnou energii. Vlastně by lidé nemuseli ani do práce, protože by nebyli závislí na výdělku, na penězích, za které si nyní musí vše kupovat. Jsme udržování v představě, že potřebujeme naftu, ropu, plyn i benzín, uhelné i jaderné elektrárny, apod. Ve skutečnosti nepotřebujeme, energie je dostatek v atmosféře, ve vodě, ve slunečních paprscích, magnetismu, atd. Jen přijít na to, jak ji sklízet.

 

tady je jeden model na overunity

 

A ještě jeden model overunity

 

Overunity existuje a velké koncerny by byly hloupé, kdyby toho nevyužívaly. Nakonec ještě jedna debata ohledně letadel, formulí 1 a celé věci ohledně paliva. Bohužel anglicky, tak jen pro ty, kteří umí anglicky. 

 

Real Jet Fuel Hoax EXPOSED! No heat from commercial jet engines? #FreeEnergy #JetFuelHoax