NOVÝ PODVOD ODHALEN: Letadla nelétají na tekuté palivo, ale na stlačený vzduch! - 2

17.04.2018 12:53

Myslíte, že může nějaké letadlo letět na vzduch? Zde je nejprve jeden amaterský, jednoduchý model, který ukazuje, že stačí stlačený vzduch a pohon je na světě. Kromě toho vzduchotechnika je dnes velmi moderní odvětví. Ale nejprve ten prostý model letadla, který si může sestrojit snad každý.

 

 

Je jasné, že se jako vždy objeví posměvači, kteří tento článek a ono video zkritizují, ale smyslem bylo ukázat, že je možné létat na stlačený vzduch. A když to dokázal tento klučina s obyčejnou pet láhví jako nádrží, dokud tam byl nějaký dostačující tlak, proč by to nedokázaly velké společnosti, které vyrábějí letecké motory a letadla. Letecké motory vyrábí vlastní stlačený vzduch, ten pak posílají taky do vnitřních prostor letadla. Ale o tom někdy příště.

 

Tento borec si na 3D tiskárně vytiskl vlastní motorek na stlačený vzduch

Sám vystudoval tento rok letecké inženýrství a jeho Youtube kanál navštěvuje 75 tisíc lidí

takže kutilové a modeláři mohou pochytit nějakou inspiraci :)

 

A co takhle auto na stlačený vzduch? Najdete ho v dalším videu v čase 9:31

 

 

Nechtěli byste jezdit autem na stlačený vzduch, který je zadarmo? A mít v něm zakomponovaný mechanismus, který sám vyrábí volnou energii na výrobu stlačeného vzduchu? Na podobném principu fungují letadla. Vyrábí si vlastní stlačený vzduch, proměňují ho na teplo, energii, na vše, co potřebují... Co když velké fabriky světa jedou na stlačený vzduch a skrývají to před námi? A my platíme za energie, které oni mají a vyrábějí zdarma? Technologie je odhalena v dalším videu.

 

 

Uvědomuješ si, co by to pro tebe a tvou rodinu znamenalo mít energii zadarmo? Stal by ses svobodným, nebyl závislý na naftě, benzínu, penězích. Energii bys měl, k tomu bys dokoupil potřebné nářadí, nástroje, přístroje, abys mohl žít svobodným a nezávislým životem. Nemusel bys do práce, abys měl peníze na beznín, plyn, elektřinu, naftu, atd. Vypěstoval by sis vlastní plodiny, zatopil vlastní energií, dojel třeba k moři bez tankování... Vystoupil bys z Matrixu tohoto zotročujícího světa... Pokud tyto technologie existují, proč nejsou dány lidem?

 

Pokračování příště...