NASA: přehmaty a podvody - sestřih

12.09.2018 05:40

Všechno je to o autoritách, kterým slepě věříme a jsme naučeni věřit. Doktoři mají svou vybudovanou autoritu, Kněží mají svou autoritu a také takzvaní vědci mají svou autoritu. Americká NASA má autoritu po celém světě, až je to udivující. 

 

Místní televizní stanice, noviny a weby uvádí téměř každý den nové zprávy a záběry, se kterými přijde NASA, a uvádí je jako fakt, jako skutečnost. Celý život jsme vychováváni ve spleti lží a podvodů, kterou je třeba neustále krmit. NASA je něco jako pastýř, který vede své poslušné stádo po široké cestě lži směrem Mars. Tato síť podvodů a klamů je tak obrovská a hustá, že je téměř nemožné se z ní dostat.

 

Jak z toho ven?

 

Jsou dvě věci, které člověk musí začít dělat, pokud se chce dostat z tohoto průseru. Pokud je věřící, tak si konečně zvolit pro svůj život tu jedinou Autoritu, která mluví Pravdu a ne lež. Boha a Jeho Slovo, tedy Bibli. Ve středověku, v době temna, papežství a inkvizice, se tak rozhodli reformátoři jako Jan Hus, Martin Luther a další a díky nim máme dnes svobodnější život. Bible zcela jistě nepodporuje lži, které hlásá NASA a spol.

 

Pokud člověk není věřící, pak by si měl zresetovat hlavu a začít si vše ověřovat: Pozorovat vše kolem a experimentovat. Ne kritizovat, ale jen pozorovat, otevřít oči i uši a jako malé dítě opět poznávat svět takový, jaký skutečně je. A to je přesně to, co dělají Flat Eartheři. Když např. NASA, ESA, SpaceX a další něco plácnou nebo nafilmují, zkoumají, zdali-je to pravda nebo lež. Nechtějí si cpát do hlavy nějaké lži, aniž by se nejprve nepřesvědčili, jak to opravdu je.

 

Zde je tedy jeden takový sestřih přehmatů a podvodů NASA, které by ti mohly pomoci uvědomit si, že NASA a jiné agentury, kterým většina lidí slepě věří, lže a podvádí. Na Měsíci, tak jak je nám prezentován od mala, nikdo nikdy nebyl, a stejně tak nebude ani na Marsu. Sluneční soustava neexistuje a nikdo ji neviděl, všechno je jinak, než jsi byl naučen... Sleduj pozorně detaily, protože právě detaily odkrývají lži.

 

BEST NASA FAILS AND FRAUD COMPILATION