NASA astronaut Don Pettit: "Už nemáme technologii pro lety na Měsíc"

28.12.2017 10:54

Ahoj:)

Údajný NASA astronaut Don Pettit prohlásil zajímavé věci o tom, že už nemáme technologii, jak se dostat na měsíc a že jsme ji ztratili. Cože? Když porovnáme dobu letů na Měsíc a dnešní dobu, technickou vyspělost, robotizaci, elektroniku, materiály... tak na to nemáme, zatímco tehdy jsme tu technologii měli? Není to divné? A jak lze něco takového ztratit? To jsou prostě kecy. Nikdo na Měsíci nikdy nebyl.

Před několika měsíci řekl Don Pettit v jednom rozhovoru přímo toto:

"Já bych letěl na Měsíc v nanosekundě. Problém je, že už nemáme tu technologii, abychom tam letěli. Měli jsme ji, ale my jsme tuto technologii zničili a je to bolestný proces ji znovu vybudovat. Ale letět na Mars by měl být jeden z dalších kroků, který lidé učiní.Prvním krokem by mělo být letět opět na Měsíc z několika technických i poznávacích důvodů. A pak na Mars, možná do vyššího orbitu atmosféry Venuše, možná letět na Europa. Existují všechny druhy cílů, kam letět, zajímavá místa v naší sluneční soustavě.Jediným omezením pro lidskou budoucnost je naše vlastní představivost." (NASA astronaut, Don Pettit)

Není to výsměch všem lidem, kteří platí z daní všechny vesmírné programy na světě? Kdo tomu uvěří, že jsme ztratili technologii z 60. let? Nebo že jsme ji zničili, abychom ji pracně objevovali? A že nyní na Měsíc nemůžeme, i když jsme tam létali několikrát a v pohodě? Tehdy nám nevadily Van Allenovy radiační pásy, ale dnes už o nich víme a proto nám vadí? NASA se do lží zamotává a zamotává a čím více lidí to zkoumá a zveřejňuje, tím je NASA ve větší kaši.

Mezinárodní vesmírná stanice (ISS) vysílá naživo, když letí, a lidé nejsou blbí, a tak mnozí flat eartheři si zapnou to vysílání, nahrávají to, když to letí nad nimi, a nahrávají také oblohu zespoda. Často se stává, že záběry z ISS zobrazují samé mraky, zatímco zespoda je naprosto čisté nebe. Těchto svědectví je po celém světě dost. 

Ještě k tomu proslovu Don Pettita: Není to zajímavé? Naše omezení není založeno na nedostatcích v technologii, ale na naší představivosti? Jak vidíme, dnes je science (věda) a science fiction (vědecká představivost, fikce) jedno a totéž. Že není?

- Jak ví věda, že jsou nějaké "černé díry"? Nebo píše o kolizi dvou "černých děr"? FANTAZIE

- Jak ví věda, že existuje nějaká gravitace (zemská přitažlivost), když dříve lidé vystačili s hustotou a vztlakem? FANTAZIE.

Někdo je pozoroval? Ne. Je to příliš daleko. Nikdo tu kolizi dvou černých děr nemohl vidět. Jak víme tedy, že nám říkají pravdu? Nevíme, jen jim věříme. A to je celý problém. Nejprve si vybudovat důvěru, víru lidu a pak je oblbnout. Víte co? Všechno je to science fiction (vědecká fikce, fantazie, představivost). VĚDA a VĚDECKÁ FIKCE = TOTÉŽ! A Nikola Tesla to dobře věděl...

O tom, co jsem napsal, je toto anglické video. Vidíte zde NASA astronauta Don Pettita a jeho výroky na kameru při interview. Jestli vám to dává smysl nevím, mi teda vůbec ne. Je to lež a nevím, proč bych měl tomu věřit.