Měsíc odhaluje, že sluneční soustava je BLUD! - část 1

27.03.2018 18:02

Měsíc je věrný svědek na obloze. Svědčí spolehlivě o tom, že Země není kulatá a sluneční soustava neexistuje! Těch důkazů je několik. Začněme ale připomenutím školní teorie o fázích Měsíce v závislosti na Zeměkouli a Slunci:

 

 

Co to je tedy Nov (Novměsíc)? Je to dle heliocentrismu a vědy poloha, kdy je Měsíc v jedné rovině mezi Sluncem a Zeměkoulí. A vy stojíte na rozhraní modré a černé barvy (světla/tmy) koule představující Zeměkouli. Tam dochází k západu Slunce a přichází tma. Myslíte, že jste schopni při stmívání vidět Nov? Kdyby zářil? Určitě ne.

 

Žluté tečky představují, kde se postupně nacházíte od soumraku k půlnoci.
Jste schopni vidět Měsíc v Novu, kdyby svítil? Ne!
Pokud nevidíte Slunce, jak byste mohli vidět Měsíc?

 

O den později je situace podobná, akorát se Měsíc jen o kousek posunul. Nachází se jen 12,5° od spojnice Slunce-Měsíc-Zeměkoule! Asi tak nějak na obrázku níže. Myslíte, že jste schopni vidět tento celý Měsíc s osvíceným malým srpkem horní části Měsíce? Nezapomeňte, že země, na které stojíte, se Vám zdá rovná a nevidíte do zatáčky okolo modré koule. Vidíte jen po přímce kolmé k zemské ose.

 

Pokud nevidíte Slunce, jak můžete vidět tento mladý Měsíc?
A jak můžete vidět tento mladý Měsíc téměř dvě hodiny po západu Slunce?

 

Nebo druhý, třetí nebo čtvrtý den po Novu? Tam kde přednášející zastavil Měsíc, tedy čtvrtý den? Nezapomeňte, že jste velice mrňaví a musíte přitom vidět ten horní roh žluté polokoule Měsíce! Jak dlouho byste ho mohli asi vidět po západu Slunce?

 

 

Zde je ještě přesnější video, které si můžete zastavit v libovolné fázi a podívat se na údaje. Existují lunární programy, které si můžete stáhnout do mobilu nebo počítače a prozkoumat společně s realitou na obloze. Otázkou tohoto článku je: Můžete vidět první srpek Měsíce po Novu? Jeden, dva nebo tři dny starý Měsíc? A můžete ho vidět po setmění? Je vám jasné, že třeba hodinu nebo dvě po západu Slunce byste neměli vůbec vidět mladý srpek Měsíce na noční obloze?

 

 

Já doufám, že jsem to popsal dost pochopitelně... Na tomto videu vidíte v levém rohu Měsíc, který obíhá okolo Zeměkoule. Na Zeměkouli vidíte, odkud svítí Slunce, kde je na Zeměkouli ještě světlo a kde je tma. Pokud jste v místě na Zeměkouli, kde už je tma, ani vy nevidíte Slunce (jste velice mrňaví). A abyste mohli vidět ten spodní okraj Měsíce, museli byste vidět za roh, což neexistuje! Chápete, že Sluneční soustava je kravina a Měsíc to odhaluje?

 

Měsíc 21 hodin starý

 

Doufám, že fáze Měsíce jsou jasné, a teď jaká je realita na naší obloze?

 

 

1.

Zde je jeden noční tenký srpek (crescent) Měsíce z Pakistánu z 19.5.2015

 

 

2.

Rostoucí srpek Měsíce 28.4.2017 v New Yorku, 8:32 večer, 41 minut po západu Slunce.
Tento Měsíc byl na obloze až do 10:39, tedy 2 hodiny a 40 minut po západu Slunce!

(to je psáno pod videem)

 

 

3.

1.4.2014: 2,3 dnů mladý crescent Měsíc nad centrem města Philadelphia. Fotka byla vyfocena v 9:23 hod večer. Stáří Měsíce bylo přesně 54 hodin 28 minut, 6,3% iluminace, 3°altitude, 285° azimut. Kromě toho byl Měsíc vidět i předchozího dne, tedy 31.3.2014, 1,8% iluminace, stáří 28 hodin 40 minut přes dalekohled v době 2 minut po západu Slunce, poté ho bylo možné pozorovat vlastním zrakem. 1. dubna už byl snadno pozorovatelný vlastním zrakem. Zde je foto z 1. dubna:  Odkaz na stránku s fotkou:  https://wasociety.us/SJAstro/older-10.htm

 

4.

Flat Earth - Nikon P900 Crescent Moon & Venus At Night - 12-1-2016 - 6 P.M.

 

 

5.

New York, 3. ledna 2014 - tenký srpek Měsíce za velmi chladné noci

 

6.

Naše vlastní pozorování a fotky

19.2.2018 byl západ Slunce v 17:38.... fotky vyfoceny v 19:16 a viděny na obloze i poté.

 

 

 

Až bude příští Nov, můžete sami pozorovat oblohu následující dva-tři dny, jestli uvidíte mladý Měsíc na noční obloze. Pokud ano, nežijete na Zeměkouli, ani ve Sluneční soustavě, ale na placaté zemi pod nebeskou klenbou se Sluncem, Měsícem a hvězdami uvnitř uzavřeného systému, přesně jak to popisuje Bible. 

 

Můžete si taky porovnat časy východu a západu Slunce s východem a západem Měsíce. Zjistíte, kdy je Měsíc viditelný v jaké fázi po západu Slunce. 

 

Březen 2018 - Slunce v Praze:

https://www.timeanddate.com/sun/czech-republic/prague

Březen 2018 - Měsíc v Praze:

https://www.timeanddate.com/moon/czech-republic/prague

 

Např. 18. března 2018 byl Měsíc podle mého programu v mobilu 1,6 dnů mladý, 3% iluminace, západ Slunce byl v 17:35, zatímco západ Měsíce v 19:21, téměř 2 hodiny po západu Slunce. Můžete si tak najít všechny srpky Měsíce po Novu a zjistíte, že jsou vidět po západu Slunce.

 

17. dubna 2018 bude opět vidět první Měsíc po Novu, bude 1,5 dnů mladý, 3% iluminace, západ Slunce bude v 20:09, zatímco západ Měsíce bude v 21:50, tedy necelé dvě hodiny po západu Slunce! To je prostě nemožné na modelu, který se vyučuje v naších školách.

 

Zde ještě jedna indoktrinace pro děti, tentokrát v angličtině. Nechybí ani skafandry a prohlídka přímo z vesmíru, aby bylo jasno, jak to je. Co na tom, že se zde Zeměkoule točí opačným směrem... Hlavně, že se to dětem natlačí do hlavy a pak tomu věří celý život... 

 

 

Sledujte sami každý den oblohu, Měsíc i hvězdy a přemýšlejte: ŽIJEME NA ZEMĚKOULI?
Byly dávné civilizace hloupé?