Je Měsíc transparentní (průhledný)?

01.01.2018 18:44

NASA a moderní astronomie tvrdí, že Měsíc je z pevného materiálu (seskupeného a udržovaného gravitací), že lidé na něm 6x přistáli, chodili a jezdili po něm, ale žel dnes už nemáme tu technologii se tam opět dostat a navíc jsme zjistili, že mezi Měsícem a Zeměkoulí jsou Van Allenovy radiační pásy, přes které se nemůžeme dostat... Chápete, že to nedává smysl? Dříve to nevěděli a proto to nevadilo a dnes to víme a proto to vadí? :))

 

Záznamy dřívějších astronomů a pozorování dnešních neplacených badatelů prokazuje, že Měsíc je průhledný a jsou přes něj vidět hvězdy. Někteří jsou názoru, že se nejedná o kouli, ale o disk, který je svým vlastním světlem a má své fáze. Porovnejte, zkoumejte a udělejte si vlastní názor.

 

Je náš Měsíc 400.000 km daleko a šedý kámen, v jehož prachu se otiskly boty poskakujících kosmonautů, který odráží sluneční svit? Nebo je transparentní a někdy jsou vidět i hvězdy skrze něj? V tomto prvním videu můžete vidět Měsíc za dne. Všimněte si, že modrá barva oblohy okolo měsíce je přesně tatáž barva v místě, kde by měl být neosvícený měsíc... Použit je Nikon P900. - Autor videa také ukazuje, kde se nachází Slunce vzhledem k Měsíci a že dle tohoto postavení to nemůže být Slunce, jehož paprsky by Měsíc odrážel, jak tvrdí moderní věda a heliocentrický model. Každý si toho může všimnout, pokud pozoruje často oblohu a vidí Slunce i Měsíc na obloze. 

 

A zde je další video s přiblíženým Měsícem za denní oblohy. V druhé půlce videa je kamera na stativu a můžete sledovat, jak rychle se Měsíc pohybuje. Zajímavé je taky sledovat povrch Měsíce, trochu to vypadá, jako by byl ve vodě, podobných záběrů jsem viděl hodně, kde se to takto trochu vlní... Kdo ví, co to je... Nebo je to éter, o kterém byla empirická věda přesvědčena do doby, než přišel Einstein?

Toto je další unikátní video: Už jste někdy sledovali hvězdy tam, kde by měl být neosvícený zbytek měsíce? Napadlo vás někdy, proč některé národy (např.vyznávající Islám) mají na vlajce srpek měsíce a hvězdu uprostřed? To může být důvod, proč: Hvězdy jsou někdy vidět v tom nesvítícím prostoru. Píšou o tom astronomové minulých staletí dle svých pozorování a taky dnes jsou lidé, kteří to pozorovali a nafilmovali. Zde jedno takové video.

V roce 1859-1860 popsali někteří vědci svá pozorování hvězd viditelných skrze neosvětlenou část Měsíce. O jaké hvězdy se jednalo, kdo a kdy je viděl, je popsáno ve vědecké publikaci "Monthly notices of the royal astronomical society", ze které autor videa čte. Ke konci videa jsou taky záběry hvězd skrze Měsíc, ale záběry nejsou kvalitní... 

 

Pokud jste se pozorně podívali na tyto záběry, případně sami pozorovali po nějakou dobu měsíc a jeho průhlednost, můžete se podívat na přednášku pana Pavla Gabzdyla "Vše, co jsme věděli o Měsíci, je jinak" (Hvězdárna a planetárium Brno)

Dnešní věda propaguje teorii evoluce a to se promítá i do představ dnešní astronomie. Např. pan Gabzdyl vysvětluje nejnovější teorii vzniku Měsíce takto (poté, co předcházelo x jiných verzí o vzniku Měsíce):

 

Teorie velké srážky

- srážka před 4,5 mld. roků

- impaktor velký asi jako Mars

- srážka sklonila rotační osu Země

- svrchních 200 km na Zemi roztaveno

- "lehký" Měsíc a "těžká" Země

- podobné izotopické složení

 

Takže mrkněte na přednášku odborníka z hvězdárny na Měsíc a pak to porovnejte s tím, 

co jste viděli dříve nebo se svým vlastním pozorováním:

a zde ještě jedno vzdělávací video z Hvězdárna a planetárium Brno.

Nedalo by se to nazvat indoktrinací? Zvažte sami, co je pravda a co fikce.

Mějte se rádi a nerozčilujte se, není důvod :)