Jaktože vidíme na obloze Slunce a Měsíc v úplňku? Protože nežijeme na kouli!

14.01.2018 04:19

Jednou věcí, kterou může POZOROVAT každý, je Měsíc a jeho fáze. Na tom si můžete ověřit, jestli je oficiální verze pravdivá nebo falešná. V následujícím videu paní z NSTA vysvětluje dětem, proč vidíme různé fáze Měsíce. Žárovka představuje Slunce, koule na tyčce představuje Měsíc a Zeměkouli její hlava. V době úplňku vidíte, že její hlava (Zeměkoule) je mezi Sluncem a Měsícem a zády ke Slunci. 

 

 

Oficiální verze nám tvrdí, že když vidíme Měsíc v úplňku (Full Moon, 2:10), pak jsme zády ke Slunci. ZÁDY KE SLUNCI znamená, že Slunce tedy nemůžeme vidět, pokud žijeme na kouli. Souhlasíte? A tuto věc si můžete ověřit v praxi - vlastním POZOROVÁNÍM. A praktické POZOROVÁNÍ dokazuje opak: Měsíc v úplňku je mnohdy vidět na obloze zároveň se Sluncem. Viz následující videa:

 

Měsíc v úplňku a Slunce na obloze!

 

Měsíc v úplňku a Slunce na obloze!

 

Měsíc v úplňku a Slunce na obloze!

 

Sledujte fáze Měsíce - sklon Měsíce vůči Slunci - vidíte, že nesměřuje přímo ke Slunci?

 

 

Tady vidíte dalšího člověka, který má oči k vidění, je ZETETIK, tedy POZORUJE vše kolem sebe.

Je 13:12 odpoledne a Měsíc je od rána na obloze v úplňku nebo téměř v úplňku, chápete, co to znamená?

Že nežijeme na Zeměkouli, protože tam nemůžete vidět Měsíc v úplňku a Slunce zároveň na obloze.

Na ploché zemi ano.

 

 

Nikon Coolpix P900 teď stojí u nás okolo 13.200 -15.000 Kč. Má 83x optický zoom plus digitální. Můžete sledovat svou oblohu, svůj Měsíc a Slunce, tam kde žijete. A  můžete to také nafilmovat pro ostatní. První otázkou není: Je země placatá? První otázkou je: Je země kulatá? Musíte začít touto otázkou a kulatost země nezaujatě prokázat nebo vyvrátit. Teprve pak můžete hledat pravý tvar země a další věci.