Jak získat nálepku "KONSPIRÁTOR"

19.09.2018 17:37

Před pár dny jsem dostal tento email od člověka, který ve formuláři na mém webu uvedl jméno, ať už pravé nebo fiktivní: Miloš Sokol. A jeho text mne celkem pobavil. Ve zprávě píše toto:

 

Zdravím, zajímá mě jedna věc. V debatě na čro s panem grygarem jste pronesl, že nejste kospirátor. Tak proč sakra pořád šíříte nesmyslné konspirační teorie (Letadla na stlačený vzduch, 11. září atd.). Kdyt to jsou jenom výmysly, pro které nemáte důkaz. Je taky hezké, že vy a pan Starosta publikujete o placaté zemi, ale že by jste vypracovali studii a nechali ji projit recenzním řízením. Jenže to vy neuděláte, to by se mohlo ukázat, že kecáte nesmysly. Myslím že si BLB od Sysifa plně zasloužíte.

 

 

Takže komar1999@seznam.cz tvrdí, že šířím nesmyslné konspirační teorie, pro které nemám důkaz. Pojďme se tedy podívat na pár důkazů o 11. září 2001, abychom vyvedli pana Sokola a další podobné týpky z omylu. O 11. září 2001 existuje více než dost důkazů. Přes 3000 architektů a inženýrů dosvědčuje, že nebylo možné, aby náraz letadla do budov WTC1 a WTC2 způsobil pád těchto mrakodrapů z ocelové konstrukce. A už vůbec neměla důvod padnout budova WTC7. 

 

Jelikož jsem v té době žil v USA, není to pro mne nějaká vzdálená neosobní událost. Vývoj, vyšetřování a důkazy sleduji po celou dobu od události do dnes. Tito architekti a inženýři mají web, na kterém rozebírají všechny poznatky a důkazy a vyžadují nové vyšetřování. Pád těchto tří budov byl řízenou demolicí a předem připravovanou věcí za pomocí vojenské trhaviny, která roztaví během chvilky železo a ocel.

 

Takže pane Sokole a všichni ostatní, kteří mne označujete za konspirátora, projděte si dobře tyto stránky, všechny argumenty, důkazy a profesionální nezávislé studie, než někoho odsoudíte. Tyto stránky se nachází zde:

 

https://www.ae911truth.org

 

Architekti a inženýři za pravdu o 9/11 sepsali petici, ve které volají po znovuotevření vyšetřování případu 9/11. Žádají skutečné nezávislé vyšetřování 9/11, aby byla odhalena plná pravda ohledně událostí 9/11/01 - konkrétně kolaps WTC věží a budovy WTC7. Je zapotřebí plně objasnit použití exploziv, které byly skutečnou příčinou destrukce WTC dvojčat a budovy WTC7. Tato petice se nachází níže a pod peticí jsou vizitky všech architektů a inženýrů. 

 

The AE911Truth Petition

 

Dále tento člověk doporučuje, abychom s  Davidem Starostou vypracovali studii a nechali ji projít recenzním řízením. Na to je jednoduchá odpověď. Nemáme potřebu to udělat. Nejsme za to placeni, nikoho nepotřebujeme přesvědčovat a pravda nikdy neprocházela a nebude procházet recenzním řízením, aby byla potvrzena zastánci stávajícího názoru, že je země kulatá, že člověk vznikl z opice, že byl kdysi nějaký Velký třesk, že 9/11 způsobili islámští teroristé s plastovými noži, kteří drogovali a jejichž pasy přežily výbuch i požár a našly se nepoškozené, aby se staly údajným důkazem proti nim.

 

Tapin - Přesný plán katastrofy - architektura řízené demolice Dvojčat - 11. září 2001

 Více zde: https://www.placata-zeme.cz/news/a11-zari-2001-rozdil-mezi-vedou-a-teoretizujici-pavedou/

 

Architekti a inženýři nebyli jediní, kterým leželo na srdci, jaká je skutečná pravda o 9/11. Také skuteční vědci hledali a hledají pravdu na rozdíl od pseudovědců. Shromažďují fakta, důkazy, pozorování, experimenty a na základě toho vyhodnocují možný scénář. I tito vědci mají svou stránku Vědci za pravdu o 9/11:


Scientists for 9/11 Truth

 

 

Takže pokud máte lidi problém se mnou jako konspirátorem, nastudujte si nejprve, co to vůbec KONSPIRÁTOR znamená, a posbírejte si své vlastní důkazy, na kterých stavíte svá přesvědčení o 9/11, letadlech, placaté zemi, atd. A pokud máte důkazy, že je země kulatá a točí se kolem své osy, tak to dokažte a shrábnete hodně peněz, které jsou každému nabízeny. Zatím si je nikdo nevyzvedl, takže nejspíš čekají na vás...

 

Okolo 2.400.000 Kč jen pro Vás

 

Sedět u počítače a dělat chytrého dokáže každý. Tak dokažte, že právě vy nejste konspirátoři teorií zeměkoule, heliocentrismu, evoluce, Velkého třesku, 9/11, apod... A když už to jinak nejde, tak nechoďte na naše weby, ušetříte tím čas sobě i nám.

 

S pravdou a lží je to takto: Lež běží sprint, zatímco pravda běží maratón. Lež má krátké nohy, Pravda ji nakonec vždy doběhne. Jak v případě 9/11, tak i v případě Zeměkoule, heliocentrismu, evoluce, atd.