ISIS v Iráku popravil 15letého chlapce za poslouchání západní hudby!

21.02.2018 18:17

Celkem šokující článek se objevil na různých serverech. Představte si, že máte doma 15leté dítě a ono si prostě jen tak poslouchá hudbu. Pak přijde tajná policie, odvede ho a další den mu na náměstí setne hlavu. Pak vám vrátí jeho tělo... Chcete to mít jednou v Česku?... Toto je text článku:

 

Mladík poslouchal hudbu v obchodě svého otce Ajhám Husajn (15) a byl zatčen poté, co jej ozbrojenci z ISIS údajně přistihli při poslechu západního popu, který chlapec poslouchal na přenosném CD přehrávači v iráckém městě Mosul. „Ajhám Husajn byl zajat džihádisty při poslechu populární hudby v obchodě svého otce na trhu Nabi Júnus v západním Mosulu,“ uvedl mluvčí mediálního centra v Ninive.

 

Poprava, která byla ve městě vůbec první provedená za poslech hudby, vyvolala mezi obyvateli vlnu pobouření. Podle některých obyvatel „neexistuje žádné formální rozhodnutí soudu šaría, které by zakazovalo poslouchat západní hudbu.“ Tělo usmrceného chlapce bylo jeho rodině předáno v úterý.

 

Před dvěma lety zakázal ISIS pouštění hudby na veřejnosti Islámský stát provádí svou ohavnou středověkou spravedlnost na několika územích v Sýrii a Iráku, kde vykonává popravy za zločiny proti právu šaría, jako je například rouhání nebo homosexualita.

 

V prohlášení před dvěma lety zakázala teroristická skupina „hudbu a písně v autech, na večírcích, v obchodech a na veřejnosti, stejně jako fotografie lidí ve výlohách obchodů.“ V prohlášení také zaznělo: „Písně a hudba jsou v islámu zakázány, protože odvádí pozornost od Boha a koránu a jsou pokušením a zkázou pro srdce.“

Zdroj: Eurodenik.cz

 

Náboženská horlivost a Bludné balvany klubu Sysifos

 

Je to tak šokující, že se v naší zemi ptáte, jak je to vůbec možné. Muž držící mačetu nad hlavou nešťastného mladíka věří, že koná spravedlivou věc ve jménu Aláha. Pro něj je poslech západní hudby ohavnost. Je přece třeba ochránit lid před svody ke zlému... Křižáci konali křižácké války za svého Boha a vraždili Muslimy. Muslimové vraždili bezvěrce, pokud se neobrátili na jejich víru, pro svého Aláha. Jezuité a inkvizice vykonávali nejkrutější zvěrstva ve jménu svého papeže, atd. A děje se to pořád. Tajné spolky pořádají orgie i lidské oběti pro své rituály, podobně jako za starých časů. Po celém světě se ztrácejí děti i dospělí...

 

Před časem umlátili vesničané v jedné africké zemi pár zeměměřičů, protože se obávali, že to jsou démoni a přišli jim škodit. Říkal jim to jejich šaman. My lidé jsme schopni velkého zvěrstva, když se všechno sejde dohromady. Když se veřejné mínění obrátí proti určité skupině lidí a přidá k tomu popravčí moc, jsme schopni opět ukřižovat a upalovat. Uvědomují si tito lidé, že konají zlo? Většinou si myslí, že konají dobro pro společnost, pro svou víru, náboženství, pro svého boha, lídra, svou "spravedlnost"... I když měli ve svých srdcích bojovat a chránit jejich "dobro", dokud neměli moc popravovat, nic moc se nedělo. A co se odehrává v našich srdcích?

 

Bludné balvany klubu Sysifos

Když jsem si kdysi procházel videa a ceremoniály vyhlášení a předávání Bludných balvanů "odsouzencům" klubu Sysifos, měl jsem podobný pocit, jako bych četl ze středověku o inkvizici. V zájmu uchránit společnost před bludaři je podle klubu Sysifos nejspíš třeba "ukamenovat" bludnými balvany lidi, kteří v daný rok nejvíce matou společnost. Kdo byl tímto klubem odsouzen a ukamenován?

 

1998 - Zdeněk Rejdák, Anna Strunecká, Ivo A. Benda

1999 - Antonín Baudyš, Milan Rýzl, Arthur Bolstein

2000 - Ivo Chudáček, Vladimír Kubeš, Stanislav Gfor

2001 - Marta Foučková (Marie Říhová), Stanislav Brázda, Emil Havelka

2002 - Josef Hrušovský, Jiřina Průchová, Karel Gott

2003 - Petr Messany, Jan Hnilica, Vlastimil Žert

2004 - Eduard Boháč, Pavel Kozák, Marek Janáč

2005 - Antonín Baudyš ml., Jaromír Kozák, Eva Ostrčilová

2006 - Erich von Daniken, Jiří Čechovský, Josef Staněk

2007 - Stanislav Grof (diamant), Tomáš Pfeiffer, Jaroslav Dušek, Milan Gelnar

2008 - Josef Jonáš, Darja Macáková, Emil Páleš

2009 - Petr Hájek, Josef Schrötter, Václav Jílek a Václav Blažejovský

2010 - Martin Sobotka, Pavel Kábrt, Raymond A. Moody jr.

2011 - Ivan Bertl, Andrej Dragomirecký, Karolína Loskotová

2012 - Jan Frank, George Egely, Pavel Mácha

2013 - Ludmila Eleková, Jiří Mejsnar, Igor Chaun

2014 - Jiří Militký, Dalibor Kuběna, Alžběta Šorfová

2015 - Jan Hnízdil, Ján Šrámo, Libor Němec

2016 - Viliam Poltikovič/Jiří Vokáč, Libor Votoček, Erika Hájková

 

Celý seznam jednotlivců i skupin odsouzených některým z bludných balvanů najdete zde:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_nositelů_Bludného_balvanu

 

Člověk by si řekl, že to bude asi nějaká legrace "ukamenovat" Karla Gotta, Viliama Poltikoviče, Petra Hájka, Eriku Hájkovou, Jana Hnízdila a všechny ostatní, ale ona to není legrace. Pánové z klubu Sysifos to myslí vážně a věří, že tím konají společnosti velké dobro. Stačí se podívat na některá vyhlašování bludných balvanů a sledovat vážné tváře pana Grygara, Zlatníka a spol. a je zjevné, že to prožívají jako své poslání v zájmu vědy a racionalismu.

 

Co na tom, že někteří z těchto "bludařů" pomohli mnoha lidem k lepšímu zdraví na rozdíl od klubu Sysifos. Jsou v rozporu s vědeckým ateismem, vědou uznávanými postupy, prostě v rozporu s tímto falešným celosvětově uctívaným náboženstvím dnešní doby zvaném "věda" a proto je musíme odsoudit. Tito staříci mají své poslání a vypadá to, že až do posledního dechu budou vydávat Bludné balvany klubu Sysifos pro dobro celého českého národa.

 

U nás se zatím nesekají hlavy za to, že má někdo jiný názor než klub Sysifos nebo vědecký ateismus, ale zůstane to tak navždy? Nebudou jejich kameny v budoucnu kamenovat? Nebudou padat skutečně hlavy? Posuďte sami, kde je pravda.

 

MUDr. Jan Hnízdil a jeho odpověď klubu Sisyfos na Bludný balvan

 

 

VĚZENÍ RACIONALITY - Sisyfos, Stanislav Grof a Bludné balvany - doc. Čeněk Zlatník

 

Bludný Sisyfos Grygar

Zde pan Grygar vysvětluje, proč udělují bludné balvany a kde se lidé mýli

 

Zapper (Super Ravo Zapper) a Bludný balvan - poděkování - Ing. Václav Vašek, Zapper Centrum ČR

 

A kdo mate společnost nejvíce?
Podle zajímavé přednášky Petra Slavíčka "Omyly ve vědě" bychom řekli, že to jsou vědci,
kteří by sklidili nejvíce bludných balvanů klubu Sysifos,
kdyby byl tento klub skutečně skeptický ke všem i sám k sobě.

 

 

 

Mladík poslouchal hudbu v obchodě svého otce
Ajhám Husajn (15) byl zatčen poté, co jej ozbrojenci z ISIS údajně přistihli při poslechu západního popu, který chlapec poslouchal na přenosném CD přehrávači v iráckém městě Mosul. „Ajhám Husajn byl zajat džihádisty při poslechu populární hudby v obchodě svého otce na trhu Nabi Júnus v západním Mosulu,“ uvedl mluvčí mediálního centra v Ninive.