Hvězdy odhalují pravdu - je to vše LEŽ přátelé?

12.02.2018 06:14

Hvězdy vidíme na obloze každý. Naše Slunce je údajně vzdáleno 8,3 světelných minut (150.000.000 km) a vidíme ho. Druhou nejbližší hvězdou je Proxima Centauri, vzdálena údajně 4,3 světelných let (43.000.000.000.000 km) a taky ji vidíme. O vzdálenostech dalších hvězd se prostě ani nemusíme bavit, ale jelikož máme pro ně jména, tak to znamená, že je vidíme. Není přece možné pojmenovat a popsat něco, co nevidím. A celý svět to žere i s navijákem. Stačí si to natlačit do hlavy ze školních učebnic nebo wikipedie: https://cs.wikipedia.org/wiki/Hvězda

 

Teď pozor! - Představte si, že se těmto hvězdám přiblíží "kosmonauti/astronauti" o 400 km (ISS)
.... a nevidí ani jednu hvězdu! 

Ještě jednou!Představte si, že se těmto hvězdám přiblíží "kosmonauti/astronauti" o 400 km (ISS)
.... a nevidí ani jednu hvězdu! 

A představte si, že si dokonce zaletíte ještě blíže o 400.000 km - na Měsíc!
... a taky nevidíte ani jednu hvězdu!

CO NA TO VÁŠ SELSKÝ ROZUM? DÁVÁ VÁM TO SMYSL?

 

Obrázek z wikipedie (zdroj NASA/ESA):

Takže si to shrneme: Ve vesmíru jsou miliardy hvězd. Ty jsou mnohonásobně větší než naše Slunce, jsou bilióny km a další mnohé nuly daleko, vznikly samozřejmě gravitací, jak jinak, a JSOU VIDĚT ZE ZEMĚ, když nejsou zrovna mraky. A jakmile se dostanete do určité výšky, tak prostě hvězdy přestanete vidět. Chápete to? Kde se ztratí? Je tam černá tma kromě země, slunce a měsíce?

 

A pak tady máme "astronauty", herce, kteří odříkávají naučený skript, diváky, kteří minutu jásají a křičí, brečí a objímají se, že vyletěla raketa Elona Muska, jakoby neviděli dosud žádnou jinou raketu. A vůbec jim nevadí, že je z jednoho metru snímá profi kamera, ani jeden se nepodívá do kamery, není nervózní, že bude v televizi, atd. Je třeba ukázat euforii, prstem na raketu, aby každý věděl, o co se jedná, ukázat emoce, že se jedná o výjimečnou věc poslat auto z běžných materiálů a s gumovými pneumatikami do vesmíru.

 

Nebylo by špatné otestovat tento Tesla Roadster ve vakuu. Co by se stalo s pneumatikami? Se Starmanem? Se sedačkami? Co by se stalo s plechy, plasty, kůží, gumou v termosféře a při extrémních podmínkách údajného vesmíru? Jak je vidět v živém vysílání z Roadsteru, tak nic. Bude létat miliardy let? :)
A co vesmírný odpad? Nefungující satelity? Meteory? Vesmírný prach a další výmysly? Ty Starmanovi nenakloní helmu?

 

 

Níže jsou poznámky z videa pod nimi (pokud neumíte anglicky) - zvažte sami, co je pravda:
někteří astronauti viděli hvězdy - jiní zase černočernou tmu
Z ESA záběru vidíte nebe plné hvězd - z ISS a Roadsteru vidíte většinou tmu.
Kde je tedy pravda? Že by existoval vypínač, kterými se zapínají a vypínají hvězdy?
Ne. Prostě nikdo nebyl nad nebeskou klenbou a všechno je to jen velice úspěšné divadlo.

 

Ale co ty hvězdy? Kde jsou? Buzz Aldrin tvrdil, že neviděl žádné hvězdy. Mike Massimino (0:48) a Don Pettit (0:57) tvrdí, že vidí mnoho hvězd, planety, měsíce, Magellanovo mračno, světla Zodiaku... Chris Hadfield (1:44) vidí jen černou tmu. Catherine Cady Coleman (2:08) říká: "Já vidím tak mnoho hvězd!"... Leroy Chiao (3:50) vidí nejčernější tmu... Scott Kelly a Cady Coleman (4:10) zase pro změnu vidí hvězdy, když jsou odvrácení od země a planety...  

A co na to Nail Armstrong (4:38)? Podle jeho "zkušenosti" je tam černo a tma. Země je jediný viditelný objekt kromě slunce a měsíce... A co říká Neil Degrasse Tyson (4:59) : "protože Měsíc nemá žádnou atmosféru,.. vidíš oblohu plnou hvězd, i když svítí slunce..." A opět Armstrong (5:08) spolu s ostatními astronauty z Apollo mise na Měsíc: "Nikdy jsme nebyli schopni vidět hvězdy z povrchu Měsíce vlastníma očima... James Reilly (5:22) tvrdí, že při pohybu v kosmu vidí daleko více hvězd než na jasné obloze v Koloradu. Dokonce některé hvězdy mají barvy, které my nevidíme tady na zemi... 

 

 

ISS (Mez. Vesmírná stanice): Podle rychlosti obletu zeměkoule bychom měli vidět východ slunce každý 92 minut. Ale když se díváme na originální záběry z "procházky v kosmu" (space walk), vidíme jen 7 hodin temnoty a NULA hvězd. (7:00) Ano, sedm hodin nějaké činnosti venku v prostoru, kde astronaut něco opravuje... Uvědomujete si, že to vše je jen čistá fantazie? Vesmírný podvod od skupiny satanských klaunů? ESA (Evropská vesmírná asociace): Konečně vidíme hvězdy. (8:00) Černá obloha plná hvězd. 

Nebo povstanou falešní Kristové a falešní proroci, a činiti budou divy veliké a zázraky, tak aby v blud uvedli, (by možné bylo,) také i vyvolené. 
 

 Nebo povstanou falešní Kristové a falešní proroci, a činiti budou divy veliké a zázraky,
tak aby v blud uvedli, (by možné bylo,) také i vyvolené.

(Bible, Matouš 24,24)

 

No řekněte, není to zázrak, že se někdo ocitne v nebi? V kosmu? Že tam dělá něco, co vy nejste schopni? A že mohou říci cokoliv, co nikdy nemůžete dokázat, protože tam taky nejste? Nejsou to vaši hrdinové, vaši noví bohové? Je to něco, čemu dnes věří téměř celý svět? Tak když je to pravda, proč jedni vidí hvězdy a druzí nevidí žádné hvězdy, ani planety, ani Magellanovo mračno, ale jen černočernou tmu? 

 

A proč Tesla Roadster od Elona Muska posílá na zemi záběry, kde nejsou vůbec žádné hvězdy? A proč se to auto točí dokola? Kam se ty milióny hvězd poděly? Ze země je vidíme. Co na tyto rozpory váš selský rozum? Co na to vaše vlastní pozorování? Budete nadále zbožňovat toto divadlo, nebo začnete sami hledat pravdu o světě kolem vás? Necháte se nadále ovlivnit jásajícím davem zaplacených lidí, mezi které neměl přístup obyčejný člověk? Objímajícími se techniky a pracovníky NASA nebo SpaceX? ... Samozřejmě je to každého věc, ale milióny lidí se už dnes smějí tomuto divadlu po celém světě.

 

Video: Hvězdy odhalují pravdu - Je to vše LEŽ!

 

Quantum of Conscience

The Human Side Of The SpaceX Reality TV Clown Show
(Lidská stránka SpaceX Reality TV Show klaunů)

 

Nám lidem je třeba předhodit příběh, pokud možno dojemný (superhrdina), napínavý (jak do dopadne s raketou?) a šťastný konec! (Hurá, povedlo se!) Uvědomili jste si někdy, že detailní záběry lidí jsou dělány třeba z jednoho, dvou metrů od člověka? A že amatér se občas podívá do kamery, bývá nervózní, uhýbá očima, atd? Podívejte se dobře na tyto záběry. Lidé vidí raketu a jásají skoro minutu, chovají se nepřirozeně, přehnaně projevují emoce. Celá ta akce SpaceX a Tesla Roadster je nafilmovaná, má svůj skript a své herce... Tyto a další věci tvrdí autor následujícího videa:

 

A pokud chcete vědět, jestli jsou dnes ve vesmíru vidět hvězdy, satelity obíhající zeměkouli, pohybující se mraky, kontinenty, atd.,
můžete se podívat na live show z Tesla Roadsteru, pokud tedy ještě vysílá:

https://www.youtube.com/watch?v=y3niFzo5VLI

 

 

Udělejte si svůj názor, ale nezabíjejte se kvůli toho... jde jen o vlastní názor v demokratické zemi, 

a svoboda názoru a slova stále platí.