Funguje satelitní telefon a GPS v Transylvanii? Kde jsou satelity?

18.02.2018 06:30

Opuštěný člověk někde v divočině Transylvánie se snažil poslat zprávu, že potřebuje pomoc. Ve videu říká: "Mám satelitní telefon, mobilní telefon, GPS přístroj, se kterým bych měl odesílat zprávy, další GPS přístroj, který nemůže posílat zprávy, ale neustále má vysílat signál na vyhledání aktuální polohy. Všechny přístroje jsou nabité, ale žádný z nich nemá signál ani neměl po dlouhý čas. Jsou mi v tuto chvíli k ničemu. Jen je to přítěž, kterou s sebou nosím. 

 

Snažím se poslat zprávu, aby mne někdo přišel zachránit. Napsal jsem zprávu před 45 minutami a zpráva stále neodešla. Napsal jsem: Zde jsem, přileťte pro mne... Žádné z mých hi tech zařízení tuto zprávu není schopno odeslat... Pořád to říká: Hledám signál... To je realita ohledně těchto hi tech zařízení. Jsou dobrá, ale jen když fungují.

 

 

Ale letadla letící přes Atlantik určitě používají GPS, aby doletěly do cíle, ne? 
Pilot letadla nám vysvětluje opak. Nad mořem dále od pevniny nemají žádný GPS signál!
Letí podle přesně stanovené trasy, ze které se nesmí odchýlit a s danými rozestupy.

 

Letadla musí letět danou rychlostí s rozestupy 10 minut od sebe. 
Snaží se letět ekonomicky a vyhnout se těžkým větrům, proto letí jížněji.
Vše je graficky znázorněno a popsáno ve videu.

 

 

GPS je zkratka pro Global Positioning System (Systém pro určení pozice na světě) S GPS přišla americká armáda, aby překonal některá omezení dřívějších navigačních systémů. První utajené studie a návrhy pochází z let okolo 1960. Struktura GPS je založena částečně na podobných pozemních rádio-navigačních systémech jako je LORAN a Decca Navigator, které byly vyvinuty ve 40. letech a používány za 2. světové války. Všechny navigační systémy jsou ovládány americkou armádou. Jsou to staré technologie, které nepoužívají žádné satelity.

 

Když Nikola Tesla experimentoval s 1,5 Megawattovým systémem v roce 1899 v Colorado Springs, byl v údivu, že nachází tytéž elektrické impulsy, které poslal přes celou zemi, a které se vrátili s "neoslabenou silou". Prohlásil: "To byl tak neuvěřitelný výsledek, že mne jeho výsledek v první chvíli téměř ohromil."
 

Určitě máš doma své wifi, je to dnes běžná věc. Každý by mohl mít ve městě, všude, kde je to dostupné, wifi zdarma. Ale za všechno platíme. Někdo na tom chce vydělávat. Podobně energie: Energie slunce je pro každého zdarma, ale ty za ni platíš. Platíš taky za vodu, kterou nám příroda dává zdarma. A podobně je to s komunikacemi.

 

Morgan kdysi přemýšlel nad Teslovým vynálezem a myslel si, že nebude mít co prodat, leda tak antény. Proto odmítl Teslův projekt. Tesla testoval a testoval až do roku 1917, kdy vláda USA nechala zničit Wardenclyffe věž, která měla vyrábět bezdrátovou energii, protože němečtí špehové byli nablízku. S pomocí Edisona zdiskreditoval Morgan Teslovo jméno tak, že všichni vydavatelé školních knih odstranili jakoukoliv zmíňku o Teslovi z knih. Je tedy div, že i dnes - po více než 100 letech - většina lidí skoro nic neví o Teslovi?

 

Satelity jsou podvod. Všude jsou pozemní věže, pod mořem jsou natahány kabely. Tyto pozemní věže jsou propojeny s podzemními kabely. Mobilní sítě posílají signály přes kabely do věží blízko volaného. Tato věž pak volanému.  Stejný princip platí i pro "satelitní" televize. 

 

Běžná otázka: Jak GPS a SATNAV fungují? Jednoduše. 3 telefonní věže triangulují tvou pozici. Pro slabší oblasti se staví zesilovače. A jak fungují satelitní telefony? Mají připojeny větší anténu a obsahují zesilovač k zesílení příjmu a odeslání signálu k nejbližší pozemní anténě. Problém je v málo obydlených oblastech je málo věží. Třeba v Kyrgyzstánu satelitní telefony mají problém... Nefungují tedy všude. A co televize? Všimni si, jak se jmenují: Sky TV (Obloha TV), Cable TV (kabelová TV), nejmenují se Satellite nebo Space TV (Vesmírná TV). 

 

To vše v následujícím videu

 

A co takhle trochu hudby o podvodu se satelity na závěr?
Stále více a více lidí se probouzí ze lží a hledá pravdu pohřbenou
ve lžích školních učebníc a indoktrinace médií.