Elon Musk, SpaceX a Tesla Roadster: Očividný podvod

11.02.2018 09:23

Znáte to? Když je problém se signálem v televizi, internetu... tak se obraz zasekne nebo přeskočí, někdy vidíte kostičky, atd. Taky při živém vysílání z kamery Tesla Roadsteru Elona Maska a spol dochází k takovým kazům. A víte co je zajímavé? Že nám to dokazuje podvod celé této akce. Jak? Video obraz je tvořen z více vrstev, podobně jako to je u vysílání NASA z Mezinárodní vesmírné stanice, kde jsou "astronauti" ve studiu za modrým nebo zeleným plátnem a vloženi jako vrstva před pozadí ISS. Prostě filmová montáž.

 

V následujícím videu se rozebírá podvodné vysílání Elona Muska. Vidíte sem tam zaseknutí obrazu "zeměkoule", zatímco auto je zcela v pořádku bez zaseknutí. To je možné jedině tehdy, když se obraz skládá z více vrstev a jedna vrstva (tady zeměkoule) se zasekne. Kdyby to byl obraz z jedné kamery, zaseknul by se celý obraz včetně auta. Printscreen tohoto zaseknutí zde. Auto je v pořádku, zeměkoule je zaseknutá a obraz přeskakuje na další obraz. Vidíte i čas ve videu od 6:13 je těch otřesů záběru zeměkoule více po sobě, ale auto je zcela v pohodě. Potřebuje někdo ještě více důkazů, že to je podvod na nás na všechny?

 

 

Video zde:

Ty záchvěvy zeměkoule, zatímco auto je v klidu, vidíte už od počátku, od 13. sekundy. Můžete sledovat i ten odraz světla na karosérii auta a porovnat to s tou třepotající se zeměkoulí. Měl by se třepat celý obraz, ne jen ta koule. Vše je nahráno ve studiu, bohužel špatně. 

 

I v tomto videu vidíte to zasekávání se zeměkoule (glitching). Auto je však v klidu.
Kdyby to byl skutečný obraz z jedné kamery, problém by byl s celým obrazem, ne jen s zeměkoulí.
Auto je ve studiu a do obrazu je přidána vrsta ve zeměkoulí. Pusťte si ty záběry vícekrát, pokud to nejste schopni vidět.

 

 

A další video odhalující stejnou věc:

 

 

A další video - nezapomeňte si všimnout taky běžných gumových pneumatik... Ve vakuu? Jaktože ještě neexplodovaly?