Co tě napadne, když vidíš průhledného astronauta? FAKE!

20.01.2018 00:35

To je fakt neskutečné. Miliardy lidí na celé zemi věří, že se naši astronauti pohybují v kosmu a že tam provádějí nějakou záslužnou práci pro lidstvo, a přitom to jsou jen herci a loutky NASA a spol. Chápeš, že tě má NASA za hloupou a slepou ovci? Vyplazuje na tebe jazyk za tvými zády a dělá dlouhý nos! Svým chováním si z tebe dělá prostě vola.

 

Co bys řekl na to, kdybych ti tvrdil, že jsem byl v kosmu a ukázal ti fotografie, kde je skrze mne vidět to, co je za mnou? Nezeptal by ses, jak to je možné? A proč ti lžu? Nebyl bys naštvaný, že se tě snažím opít rohlíkem? Jak dlouho by trvalo naše kamarádství? 

 

Dnes mi jeden bulharský kamarád sportovec říkal: Před lety mi sportovní kolega říkal, že nemůže na zápas a musí do Bulharska, protože mu zemřela matka. Ale za pár let zjistil, že jeho matka žije. Oživla? Vstala z mrtvých? Ne. Prostě ho zneužil pomocí lži tak hnusné, že do toho zapojil smrt vlastní matky. Kamarádství naprosto skončilo... A co tvoje kamarádství s NASA a všemi, co lžou? Je to jen otázka času, kdy se vše provalí na širokou veřejnost. Ale přijdou nové lži...

 

Vlastní záběry NASA odhalují, že nás má NASA zcela na háku. Co s tím uděláš? Budeš je nadále uctívat? Považovat za autoritu? Nebo se probudíš ze spánku autorit? Nemůžeš přece věřit, že je astronaut napůl průhledný, že ne? Tak co, pořád nevěříš, že nám NASA lže? Jsi taky napůl průhledný? Kdy už otevřeš oči? Je normální, že je astronaut na odchodu či na žebříku poloprůhledný? Že mu chybí kus nohy? ... Smutné je, že tvůj mozek nerozezná realitu od fikce. Čím více roků se díváš na tyto klauny a věříš jim, tím více bordelu máš uloženého ve své hlavě. Není čas tam udělat pořádek?

 

 

Apollo 11 - další průhledný astronaut!