Co předpověděl esesák Wernher von Braun o Elonu Muskovi v roce 1952?

17.02.2018 02:01

 

Kdo byl Wernher von Braun?

Něměcký raketový vědec Wernher von Braun (1912-1977) se narodil v roce 1912 ve Wirsitz v Německu a brzy ho začaly zajímat rakety a možnost dobývání vesmíru. Jako mladý se přidal k Německé raketové společnosti. V roce 1932 Braun vstoupil do německé armády, aby pracoval na vývoji balistických střel. V roce 1937 už byl hlavou Peenemeunde Rocket Center a lídr Nacistického raketového programu, který pak vyvinul bombu V-1 a smrtící V-2, první balistickou střelu na světě.

Na závěr války se von Braun a skupina jeho raketových vědců vzdala Americkým vojenským silám. I když byl členem německé SS a používal práci vězňů v Mettelwerku, Nacistické podzemní raketové základně, von Braun a jeho kolegové vřele přijati vládou USA a začal pracovat pro Army on rocket technology. V roce 1960 se stal Braun prvním NASA ředitelem nového Marshall Space Flight Center v Huntsville v Alabamě. Během jeho 10-leté činnosti v Alabamě posunul vývoj raket Saturn, včetně rakety Saturn V, která údajně vynesla posádku Apollo 11 k jejich historickému přistání na Měsíci. Von Braun zemřel 16. června 1977.

 

O nacistech (včetně von Brauna) působících po válce v USA nebo Rusku se píše v těchto článcích ve 100+1:

Spolčení s ďáblem: Využití nacistických zločinců za studené války (1. část)

Spolčení s ďáblem: Využití nacistických zločinců za studené války (2. část) (von Braun)

Spolčení s ďáblem: Využití nacistických zločinců za studené války (3. část)

Spolčení s ďáblem: Využití nacistických zločinců za studené války (4. část)

 

Operace Paperclip

Operace Paperclip (nebo také projekt Paperclip) bylo krycí jméno amerického projektu, který měl za úkol převézt po konci druhé světové války z nacistického Německa do Spojených států německé vědce. Pro tento účel byla vytvořena i tzv. Joint Intelligence Objectives Agency, která spravovala dokumenty a informace o této operaci.

 

Za nejdůležitějšího vědce, který měl být nalezen a přepraven do USA, byl považován Wernher von Braun a jeho spolupracovníci, dalšími objekty zájmu byli raketoví inženýři, chemici, lékaři a experti na námořní zbraně. V září 1945 přiletělo do USA prvních sedm německých vědců, mezi kterými byl i právě Wernher von Braun a byla jim nabídnuta pracovní smlouva na raketové základně White Sands. V následujících měsících bylo převezeno více než 100 dalších vědců, například Anton Flettner[2], Walter Dornberger, Ernst R. G. Eckert, Krafft Arnold Ehricke, Alexander Lippisch, Arthur Rudolph, Walter Schreiber, Ernst Stuhlinger a Bernhard Tessmann.

Mnoho z vědců původně pracujících ve válečném Německu se ve Spojených státech ukázalo být velmi užitečnými ve vědeckých organizacích včetně NASA (Wernher von Braun se stal ředitelem Marshall Space Flight Center v Alabamě a později i tvůrcem rakety Saturn V, která byla použita v programu Apollo) a výrazně přispěli k rozvoji proudového letectví a astronautiky.

Výsledky některých projektů jsou stále klasifikovány jako tajné a někteří konspirační teoretikové věří, že se němečtí vědci podíleli i na vývoji takzvaných létajících talířů.

 

Nacismus a okultismus a NASA

Wernher von Braun byl tedy němec, ve třicátých letech vstoupil do NSDAP a SS. Co to byla SSSchutzstaffel (známější pod zkratkou SS nebo runami Runic "SS"), česky Ochranný oddíl, byla ozbrojená organizace NSDAP vytvořená v roce 1925 z horlivě oddaných přívrženců Adolfa Hitlera působících původně jako jeho osobní stráž. V čele SS v době její největší moci stál Heinrich Himmler jako Reichsführer-SS (říšský vůdce SS). S postupem času si organizace podřizovala veškerý státní i bezpečnostní aparát nacistického státu včetně vyhlazovací politiky. Jejím symbolem byly dva starogermánské runové znaky původně pro vítězství na černém pozadí (svým tvarem připomínají písmeno S).

 

Přísaha při příchodu do SS zněla:
„Tobě, Adolfe Hitlere, vůdci a kancléři Německé říše, přísahám věrnost a statečnost. Tobě a nadřazeným,
které sám jmenuješ, slibuji poslušnost až do smrti. K tomu mi dopomáhej Bůh.“

 

 

Do jaké míry nacismus vycházel i z okultismu a novopohanství? A proč se nacistické obřady tak nápadně podobaly náboženským rituálům?

Někteří pozdější vedoucí představitelé nacistické strany, jako například ideolog NSDAP Alfred Rosenbeg, byli ve svých počátcích spojeni s esoterně laděnými spolky. Většinou spíše s těmi výrazně nacionalistickými a antisemitskými, jako bylo Thule, Germanenorden nebo Reichshammerbund, vysvětluje historik a religionista Marek Dluhoš.

 

„V těchto spolcích se ve větší nebo menší míře pěstovala víra v kult předků, v dávné germánské bohy, v to, že existoval svět vhodnější pro německý kult a ve kterém náboženství fungovalo na jiných principech než v 19. a 20. století. A které se právě to prastaré germánské náboženství, mnohdy spojené s runami, a tedy s nějakou magickou mystikou, snažili obnovit.“ 

https://www.rozhlas.cz/nabozenstvi/mezinebem/_zprava/nacismus-a-okultismus--1485195

 

 

Okultismus kolem nás

Pokud chcete vědět více o okultismu v historii i dnes, v zábavném průmyslu i ve vědě (nezapomeňte, že von Braun a stovky dalších nacistů v NASA byli vědci), podívejte se na přednášku Ladislava Hodače s názvem "Okultismus kolem nás a jak se mu bránit". Přednášku začíná citátem z knihy "Věk manipulace":

"Většina lidí zoufale věří iluzi - bludu, že myslí sami za sebe, že rozhodují o svém vlastním osudu, že mají individuální i kolektivní svobodnou vůli, coč je omyl, který se skrývá ve všech demokratických ideologiích, že reklama slouží zájmům zákazníka a že, což je vůbec největší iluje, že dokáží lehce rozpoznat, co je fantazie a co realita."

 

 

Wernher von Braun byl tedy německý vědec, člen NSDAP, člen SS, dle toho okultista, se slibem věrnosti Hitlerovi, zastáncem Himmlerových vizí založených na jezuitských principech Ignátia Loyoly. Von Braun byl přesto společně se stovkami dalších německých vědců a esesáků tajně převezen do USA, stal se hlavou vládní organizace NASA, která řídí a určuje vše okolo vesmírných programů a vesmíru. 

 

NASA se od svého vzniku snaží ovlivňovat a manipulovat naše podvědomí, vytvářet naše představy o vesmíru, a nejen NASA. Uměle si vytvořila autoritu, abychom ji věřili bez ověřování. A vytváříZfalšovala lety do kosmu, lety na Měsíc, vytváří neustále pohádky o sondách ve vesmíru, o ISS (Mezinárodní vesmírné stanici) a SpaceX s Elonem Muskem je jen pokračováním jejich podvodů a indoktrinace. Názvy operací, projektů, raket a jiných objektů jsou většinou okultistické a skrývají tajnou symboliku nebo sdělení. Stačí si trochu prostudovat názvy Apollo, Saturn nebo Dominik a další...

 

 

Co tedy řekl Wernher von Braun o Elonu Muskovi, novém hrdinovi pro dnešní generaci? O dnešním Iron Manovi? 

 

Píše se rok 1952!

Von Braun vždy snil o tom, že lidé budou létat do vesmíru a kolonizovat další planety. Dokonce napsal na toto téma několik teoretických prací, kde dopodrobna rozebíral možnosti kolonizace rudé planety a stavby velkých orbitálních stanic. V jeho práci Projekt Mars z roku 1952 se píše, že lidstvo se vydá k Marsu v deseti raketách, ktreré na Mars dopraví 70 astronautů a jejich vybavení a vozidel. Nejde o žádné plané úvahy, v publikaci von Braun do detailu vypočítal dráhy raket, parametry motorů a další atributy letu. Rozebral také politické aspekty kolonizace, kdy předpověděl, že si astronauté budou muset zvolit svou vládu, která bude na planetě rozhodovat. Jeho práce zaujala mnoho vlivných osob včetně Walta Disneyho.

 

Zajímavá je pasáž, kde píše o nové marsovské vládě. V jejím čele má být člověk volený na pětileté období, který bude mít titul Elon. Elon bude mít k dispozici vládu s ministry a bude realizovat zákony, které mu schválí dvoukomorový parlament. To vše samozřejmě až v době, kdy bude populace na Marsu čítat tisíce a desetitisíce lidí.

 

Je zajímavé, že von Braun zvolil právě název Elon. Ten vychází z hebrejského slova Elon, které znamená dub. Jeden Elon ale nyní, po 67 letech skutečně plánuje kolonizovat Mars, nebo na něj přinejmenším doletět. Jmenuje se Elon Musk a je majitelem společnost Space X, která je průkopníkem vesmírných letů. Von Braun a Musk nemají nic společného, nemají žádné společné předky nebo něco podobného. Přesto německý inženýr použil právě toto jméno pro budoucího vládce Marsu. Je to pouhá náhoda?

https://extrastory.cz/wernher-von-braun-predpovedel-ze-jmeno-elon-bude-spojene-s-kolonizaci-marsu.html

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Mars_Project

https://mysteriousuniverse.org/2017/06/wernher-von-braun-novel-may-have-predicted-elon-musk/

https://www.thevintagenews.com/2017/06/13/in-1952-a-german-scientist-predicted-the-name-elon-would-be-associated-with-the-colonization-of-mars/

 

 

Článek je pouze nastíněním zmíněných věcí. Každý si může najít podrobnější informace na netu nebo v jiných historických zdrojích. Nemyslím si, že Elon Musk je náhodný génius, který se objevil na scéně vesmírných programů. Vše se odehrává dle dlouholetého plánu lidí a rodin, které ovládají tuto zemi. A pokud někdo věří, že teď někde poletuje Tesla Roadster - normální verze auta (jak prohlásil Elon Musk) - ve vesmíru, kde by pneumatiky musely ve vakuu explodovat a sedačky z pěnových výztuží obsahujících vzduch být zdeformované, kde by plechy těžko snášely kruhé podmínky a teplotní výkyvy vesmíru, jak je nám tvrzeno, kde chybí taky zpětné zrcátko, abychom neviděli i to, co je za autem... pak je opravdu zmanipulován, aniž by o tom věděl. Ale je to každého věc, třeba to někomu vyhovuje a cítí se fajn, jako se i dítě cití fajn, když věří v Ježíška.