Co má společného 11. září 2001 a Placatá země?

11.09.2018 14:36

Bylo okolo poledne 11. září 2001, Atlanta v Georgii (USA), a já stále nic nevěděl. Montoval jsem tehdy kuchyně a neposlouchal rádio, nic jsem netušil. Odjíždím domů... Očekávám zácpy na "špagetách", ale nic... Dálnice i silnice poloprázdné. Co se děje? ... Přijíždím domů a je to jasné: TERORISTICKÝ ÚTOK! Všichni sedí doma a sledují neskutečný horror jako z filmu, který byl však skutečností. Nechtělo se mi tomu věřit? To jako fakt?? ... USA byl můj druhý domov, který jsem měl rád.

 

 

Na každé TV stanici běží záběry z New Yorku, z Pentagonu, reportéři se snaží přinášet nové zprávy, odhalovat pachatele, nové skutečnosti... A tak se začíná skládat postupně oficiální verze o teroristickém útoku 2001. Média začínají opakovat Bushovy bojovné fráze, aby se národ naladil na válku. Celý národ je v šoku včetně přistěhovalců, ti jsou vlastně skoro všichni kromě indiánů... Bude válka? Některé záběry z prvního dne se už nevysílají... nejsou totiž v souladu s oficiální verzí.

 

Nikomu nebylo tehdy divné, že budovy spadly téměř volným pádem za 11 sekund a že vůbec spadly. A třetí budova WTC7? Neměla důvod spadnout, ale spadla perfektně řízenou demolicí... Technicky je nemožné, aby se ty dva mrakodrapy zřítily po "nárazu letadla". Byly postavené tak, aby to přežily. Ale viník se našel. Islámští teroristé se vyzbrojili kapesními nožíky, naučili se létat s letadélky na Floridě a pak unesli velká dopravní letadla a napálili to do Dvojiček... A stokrát denně opakovaná lež se stala pravdou pro celý svět.

 

 

A Pentagon? Kde zůstalo to letadlo? Kde byl motor? Proč neshořel papír na stole u díry ve zdi, zatímco "letadlo teroristů" zmizelo? Proč byl zabaven kamerový záznam na benzínce nedaleko Pentagonu?...  To vše, vysílané 24/7 stačilo k vyburcování nepřátelských emocí vůči všem Arabům. Každý byl najednou potencionální terorista. Mezi lidi se vplížil strach...

 

Bush v době útoku prvního letadla četl dětem ve škole o kozlovi a nějak ho to nerozhodilo, když se o tom dozvěděl. Tvářil se jako šašek. A tak četl dál, bylo to přece důležitější dočíst kapitolu... A pak přišla ta záležitost s Antraxem. Pár obálek s tímto jedem a najednou bylo třeba všechno kontrolovat, každou zásilku, jestli tam náhodou není Antrax. Lidé měli strach a nakupovali fólie na vlastní okna, poštovní zaměstnanci měli strach přebírat zásilky, atd. Byla to zvláštní doba...

 

 

O pár měsíců později jsem byl v Kalifornii a jel si přehodit do pneuservisu gumy. Obsluhoval mne chlapík s knírkem, voják v záloze. Těšil se už, že za 14 dní pojede do Iráku bojovat. Že zničí ty svině, které se špatně chovají ke svým ženám, atd... Byl tou nenávistí a touhou bojovat doslova posedlý, až mne to zarazilo. Kdoví, jak vůbec dopadl a jestli se vrátil domů živý a v pořádku... Ano, viník byl označen - ale falešný. Byl to zcela jasně INSIDE JOB, jak později ukázaly studie inženýrů a hledačů pravdy...

 

Co má společného 11. září 2001 a Placatá země?

 

Co má tedy tato událost společného s placatou zemí? Nic a přitom hodně. Aby mohly Spojené Státy jít do světa a válčit, musí mít k tomu požehnání vlastního lidu i ostatních států. Musí se stát tím hodným šerifem, který nahání a likviduje nějakého padoucha, v tomto případě Bin Ladina, Alqaidu, Husseina, apod.

 

 

Aby toho mohly dosáhnout, musí dojít k situaci, která zcela změní veřejné mínění směrem, který jim dá zelenou k výbojným válkám. Co na tom, že v Dvojičkách zařvalo přes 3000 nevinných, pracujících lidí. Co na tom, že vyplenili Afganistán, Irák a další země, že všude, kam vkročí, zasévají jen zlo a chaos... To přece není konečný cíl. Bylo třeba ještě vytvořit Islámský stát ISIS, vyzbrojit ho a pak proti němu jakoby bojovat... Rozvrátit celý Střední východ a pomalu ale jistě likvidovat křesťanskou a vzdělanou bílou Evropu.

 

 

A světe div se! Téměř všichni jim to zbaštili. Armády NATO podnikají vojenské mise a bojují proti teroristům, které Američané sami vytvořili. A nakonec dochází k migrační krizi. Chudáčci z válečných oblastí musí se svými iphony a značkovým oblečením utíkat ze svých zemí do křesťanské Evropy, aby zde znásilňovali, zabíjeli, plodili děti a měnili politiky zemí Evropy. A paní Merkel je ještě vítá. A dokonce i naší podplatitelní politici touží po tom, abychom se o tyto chudáčky postarali a vzali si je i domů...

 

Už přece od počátku bylo jasné, že žádné peníze z EU nejsou zadarmo, žádné dotace... Že EU bude za to něco požadovat. A je to tady. PŘIJÍMEJTE uprchlíky, které my u nás nechceme! Holt staré dávné přísloví platí: "Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají." Dotace EU asi něco jako trojský kůň? Ještě že máme alespoň stále tu korunu a ne Euro...

 

 

Indoktrinace a velká lež

Indoktrinace a velká lež je právě to, co spojuje tyto dvě věci: 11. září 2001 i  Teorii Heliocentrismu, Zeměkoule, Evoluce a Velkého třesku. Níže dám link na film, který kromě jiných dokazuje, že ten New York, Pentagon a spol. byly dopředu naplánované. POZOROVÁNÍ A EXPERIMENTY dokazují skrze rozbory materiálů po tragické události, že se jednalo o řízenou demolici, i přípravu, která zabrala určitě měsíce, a neprovedli to teroristé z Afganistánu nebo Iráku! 

 

Nepřítel pravdy vždy používá TEORIE, které zakládá na svých představách a domnělých výpočtech. Aby mu ale někdo vůbec uvěřil jeho TEORIE, musí si nejprve nějak vybudovat AUTORITU! A proto se vytváří instituce, ústavy, úřady, tituly jako profesor, inženýr, vědec, doktor a stávají se z nich pro ostatní lidi "bohové". Je to taková výrobní fabrika na bioroboty: Když si to a to natlačíš do hlavy, dostaneš jedničku a postoupíš na další stupeň výrobní linky (do dalšího ročníku). 

 

 

No a pak dokončíš školu a vše máš v hlavě, co bys tam měl podle nás mít. A pak tyto názory a teorie prostě bráníš, protože jsi byl naučen, že to je svatá pravda. Když jsi poslušný, máš dobrý flek... Budeš dělat, co chceme. Dostaneš za to najíst, občas na dovolenou, nějaké to dítě, pak zestárneš a nakonec zemřeš. A my si mezitím vyrobíme jiné bioroboty...

 

K čemu je ale taková AUTORITA dobrá? Jedině k jediné věci: že ji uvěříme, aniž bychom si to ověřovali. V tom je celý fígl věci. Věřit jim bez POZOROVÁNÍ A EXPERIMENTŮ! Tato AUTORITA je jen jiné slovo pro slovo "bůh". A ne nadarmo je v prvním přikázání Desatera rada: "Nebudeš mít jiných bohů mimo mne." Takových "bohů", kteří ti lžou, zatímco já jsem láska a pravda...

 

Hnutí Flat Eartherů (placaté země), je hnutí lidí, kteří většinou poznali, že New York byl obrovský podvod ze strany vlády USA. A tak si začali ověřovat v praxi i vše ostatní. Válku ve Vietnamu, v Korei, na Středním východě, na Ukrajině, atd. Ale nejen to, stopy vedou do historie. K Iluminátům, Zednářům, papežům, dalším tajným spolkům, k NASA, Nacistům, Jezuitům, atd. Další a další hrůzy, zla a podvody vycházejí na povrch z dějin i přítomnosti.

 

A tak došlo i k odhalování velkého podvodu o tvaru naší země i vesmíru. A křesťané i ateisté opět začínají číst onu zaprášenou knihu, kvůli které zemřely milióny lidí za vlády papežství a inkvizice v minulých staletích, a kterou odložili do svých knihoven. Bible totiž jasně podporuje nehybnou, placatou zemi, kterou Bůh stvořil hned na počátku a až čtvrtý den stvořil Slunce, Měsíc a hvězdy... 

 

 

A jsme opět u POZOROVÁNÍ A EXPERIMENTŮ. Ty totiž jasně dokazují, co říká Bible. Naše země je nehybná, nepoletuje vesmírem, není žádnou koulí, ale je placatá, plochá, je to rovina s horami a dolinami, se souší i moři. A kdo začne sám pro sebe POZOROVAT A EXPERIMENTOVAT, brzy na to přijde. Dnes jsou to už desítky miliónů lidí na celém světě.

 

Jde o tvou a mou mysl - o tom je ta bitva. 

Zasít do ní lež a vytěsnit pravdu, o to jde. Což se povedlo. Povedlo se to v případě události 11. září 2011, což nejspíš můžeš potvrdit, pokud jsi kdy uvěřil, že to udělali islámští teroristé, a povedlo se to i v případě lží se jménem ZEMĚKOULE, HELIOCENTRISMUS, EVOLUCE a VELKÝ TŘESK, pokud jsi chodil do školy, sledoval televizi, četl časopisy, atd.

 

Povedlo se to tak dokonale, že když člověk začne hovořit nebo psát o pravdě o naší zemi, která je v souladu s Biblí, je označen za lháře, blázna, psychopata, rozvraceče a je mu udělen například Bludný balvan klubu Sysifos. A samozřejmě u toho nesmí chybět nějaká autorita: např. uznávaný pan Jiří Grygar a další titulovaní lidé, televize, atd.

 

Tak jako v případě 11. září byly vytvořeny falešné teorie, tak byly vytvořeny i falešné teorie o tvaru a vzniku naší země. Lež je možné rozpoznat jedině POZOROVÁNÍM A EXPERIMENTY.  

 

Vyšetřovatelé v New Yorku vzali prach po výbuchu, části zdiva, železa, oceli a udělali praktické rozbory. Žádná teorie, ale fyzický rozbor materiálů. Na základě těchto rozborů došli k tomu, že byla použita vojenská výbušnina, která se používá k řízeným demolicím. Tyto budovy prostě nemohly spadnout pouhým nárazem letadla a obyčejným požárem. V roce 2005 hořel 20 hodin mrakodrap v Madridu a nespadl. Empirických důkazů je hodně. Ale teď už je to jedno, protože plán a účel akce byl splněn. Střední východ byl rozvrácen a Evropa je v průseru...

 

Vyšetřovatelé placaté země - Flat Eartheři - začali ověřovat každou představu a teorii heliocentrismu. Skrze POZOROVÁNÍ A EXPERIMENTY mnohonásobně prokázali, že to je vše lež. Eratosthenes, Kopernik, Kepler, NASA a další "bohové", kterým jsme důvěřivě uvěřili od dětských let, nám předhazují jen lživé teorie. Už je bohužel máme v hlavě. Otázkou tedy je, co s tím hnusem uděláme?

 

Někdo si to nechá v hlavě a je mu to jedno a někdo začne POZOROVAT A EXPERIMENTOVAT a hledat pravdu sám pro sebe. A pro tyto lidi je tento web. Nemá cenu vést nějaké diskuze a dohadovat se. Je třeba uznat, že jsme od mala indiktrovaní, ochočovaní a potřebujeme se toho zbavit. Vysypat vše z hlavy jako potencionální podvod a začít si vše ověřovat a ukládat jen pravdu. Toto mají flat eartheři společné - jsou to hledači pravdy.

 

Tento článek je napsán na památku všech, kteří tehdy nevinně museli zemřít...

Mrkněte na to druhé video dole a budete znát i motiv...

 

Pravda o 11. září - Jeden velký podvrh 2007 (cz tit.)

 

Osama Bin Laden - výtvor CIA: 11. září odhaleno!!!

 

Niels Harrit na TV2 News o nano-termitu

Mezinárodnímu týmu devíti vědců z USA, Dánska a Austrálie se ve vzorcích prachu, odebraném po zřícení věží WTC dne 11. září 2001 v New Yorku, podařilo vědecky prokázat hojné zbytky nevyhořelého typu materiálu, použitelnému k efektivnímu řezání oceli. A to navíc nikoli běžného, ale v podobě nanomateriálu - nejspíše armádního stupně - a v podstatě se zcela zřejmě jedná o typ výbušniny s velmi dobrou řezací schopností u kovových materiálů, nicméně nezpůsobujících takový hluk jako klasické trhaviny. Nález tohoto materiálu byl ohlášen v článku, který byl po oponentních posudcích - tzv. peer review - publikován ve vědeckém časopise The Open Chemical Physics Journal.

 

 

A pokud ještě někdo věříte oficiální verzi, že to letadly shodili islámští teroristé, tak zde jeden článek, který vás vyvede z omylu:

https://www.casopis-sifra.cz/lez-jako-dve-veze-2/

 

A jak komentovala událost tehdy česká média?

 

11.9.2001 Zprávy TV Prima, jediná dochovaná nahrávka

 

11.9.2001 - Televizní noviny TV Nova - jediná dochovaná nahrávka

 

11.9.2001 Zprávy TV ČT1 Události, jediná dochovaná nahrávka

 

 

ČT1 - 11.9.2001 - Události ve světě

 

Jak hodně se tady dá věřit médiím? 
Samozřejmě že jen okopírovali to, co jim bylo předáno... Ale co dnes? Není to stejné?