Chemtrails přímo z kabiny pilotů letadla!

07.02.2018 11:17

Jak se připravuje velká lež? V jedné generaci se postupně zavádí a další generace už to bere jako skutečnost a normální věc. O chemtrails zpočátku nikdo nevěděl, jen se něco změnilo na naší obloze. Pak přišly první lidé a filmy o chemtrails, samozřejmě že byli zesměšněni jako konspirátoři s tím, že žádné chemtrails neexistují. Ve skutečnosti už desítky let na nás sypou všechno možné, lidé jsou více nemocní, příroda chřadně, atd.

 

 

Taky byly pozměněny učebnice, jako se to dělá vždy. Místo obrázků čisté modré oblohy se tam vložily obrázky oblohy s těžkými, kovově šedivými mraky, se stopami chemtrails, apod. Dnešní generace se už tomu nediví, je to prostě normální obloha, kterou vidíme denně. Existují tedy nějaké škodlivé chemtrails? Zde je jeden obrázek z pilotní kabiny a přístrojového displaje:


Jak vidíte, na přístrojové desce je přímo označen CHEM TRAIL GEN (generátor chemtrails) a je ON, tedy zapnutý. Dále na monitoru piloti vidí v reálu, jak to valí do prostoru. Nevím, jak dlouho toto video bude online, tak proto uvádím i ty printscreeny z videa. Na dotaz, jestli ví o chemtrails jeden pilot odpovídá, že o tom nic neví, zatímco jiný pilot říká, že o tom ví a ukazuje v letadle na palubní desce, jak to funguje...

 

ALUMINIUM (HLINÍK)

BARIUM

STRONCIUM

(ve videu o tom od 5:44)

 

Aluminium, Stroncium, Barium... prokázáno v chemtrails. To na nás sypou, ale není to všechno, dokonce i živé organismy, viry a bakterie. Je to biologická válka proti celému lidstvu. Přesně jak Bill Gates a celá ta vládnoucí elita už desetiletí plánují: DEPOPULACE lidstva. Čím více nás je, tím hůře se to ovládá... Takže mrkněte na ty živé organismy, které jsou v chemtrails obsaženy v tom testu v čase 5:32 a 6:34: Parazity!!!


 

Lidé, kteří to vykonávají, jsou vrahové lidstva. A lidé, kteří to dopouštějí, včetně naší vlády, která s tím nic neudělá a nechá tato letadla létat přes naše území, se podílejí na této genocidě. A HAARP taky vykonává své a jeho možnosti a účinky jsem ještě nepoznali v plné míře. Mrkněte na toto video, dokud je online. Pochybuji, že ho tam dlouho nechají... Sdílejte s dalšíma lidma.

 

 

Další videa o Chemtrails - anglicky:

Chemtrails are demonic: Flat Earth and spirituality

 

 

 

Proof of Weather Modification | NASA, HAARP & Chemtrail Technology